15
new stories - click to show

Jiří Urbánek

Related to

Na státní svátek budou manifestovat také lékaři a další odborníci na zdravotní péči

15.November » Svobodní
Situace ve zdravotnictví se opět dramatizuje. Ani tento týden se totiž nepodařilo najít shodu mezi ministerstvem zdravotnictví a především mladými lékaři, kteří na protest proti zdvojnásobení „legálních“ přesčasových hodin chtějí od prosince sloužit…

Babiš označil Kalouska za zloděje. Premiér sledoval jen své zájmy, řekl soud

13.October » Seznam Zprávy
Projev tehdejšího premiéra Andreje Babiše ve Sněmovně, kdy označil poslance Miroslava Kalouska za zloděje, nebyl férovým politickým soubojem. Babiš vybočil ze své funkce, píše se v rozsudku, který mají Seznam Zprávy k dispozici.

Dělali reklamu na vakcíny. Ještě než byly povolené. Co o tom říká zákon?

MONITORING Zvěrolékař Jiří Urbánek se v rozhovoru pro youtubový kanál Inovace republiky vrátil ke koronavirové epidemii a k očkování. „Ten covid, ať už je z laboratoře, ať už jej někdo vymyslel, jakýkoliv má původ, tak byl velmi dobře využit k vyvol…

„Za nepravdivé osočení se omlouvám.“ Babiš poslal dopis svému nepříteli

18.April » Seznam Zprávy
Andrej Babiš poslal dopis s omluvou bývalému spolupracovníkovi, jehož mimo jiné nazval „udavačem“. Satisfakci pro bývalého náměstka na Ministerstvu financí a nyní senátora Lukáše Wagenknechta nařídil soud.

Babiš opět prohrál. Wagenknecht se mu za označení psychopat omlouvat nemusí

1.March » Forum24
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se musí omluvit pirátskému senátorovi Lukáši Wagenknechtovi za výroky, že je udavač a také osobou, která připravila Česko o 800 milionů korun. Omlouvat se naopak nemusí za označení Wagenknechta jako psychopata. Ve stř…

Nejvyšší soud zkritizoval Babiše kvůli výroku, že odpůrci jsou zaplaceni

28.February » Seznam Zprávy
Po několika měsících padlo u Nejvyššího soudu rozhodnutí o dovolání, které podal Andrej Babiš ve sporu s Janou Filipovou.

The Fool on the Hill. Jedna z aranží baskytaristy Jiřího Urbánka a taky vzpomínka na něj

27.January » ČRo Ostrava
V dnešním výročním Přístavu si připomínáme jazzového baskytaristu, kontrabasistu a skladatele Jiřího Urbánka, který se narodil 28. ledna 1944 ve Frýdku-Místku.

Velmi důležité informace o 4. dávce, které v médiích nedohledáte

11.December » AC24.cz
MVDr. Jiří Urbánek poukazuje na důležité informace o čtvrté dávce očkování proti covid-19, které v médiích nedohledáte. (Foto: Facebook) Článek Velmi důležité informace o 4. dávce, které v médiích nedohledáte se nejdříve objevil na AC24.cz .

Babiš u soudu ukázal na vlastního poslance. Proč nežalovali taky jeho, píše

2.November » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy získaly dokument, v němž se Andrej Babiš v mimořádném opravném prostředku obrací na Nejvyšší soud, aby revidoval verdikt ze sporu o omluvu za nepravdivý výrok.

Já a exekuce? Lež, tvrdil u soudu Babiš. Exekutor mu už poslal první pokutu

18.October » Seznam Zprávy
Bývalého premiéra pronásleduje spor s jeho kritičkou Janou Filipovou, která na něm vysoudila omluvu. Babiš se podle ní neomluvil řádně a čelí exekuci. I když veřejně tvrdí, že nečelí.

Andrej Babiš je v exekuci, nesmí nakládat se svým majetkem

17.October » Seznam Zprávy
Pokračuje spor mezi Andrejem Babišem a jeho kritičkou Janou Filipovou, která vyhrála spor o omluvu. Podle jejích advokátů se však Babiš řádně neomluvil, a tak podali soudu exekuční návrh.

Babiš podal dovolání k soudu s demonstrantkou Janou Filipovou

12.October » Forum24
Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) podal ve sporu s demonstrantkou Janou Filipovou z Domažlicka dovolání k Nejvyššímu soudu. Serveru Seznam Zprávy to potvrdil Babišův advokát Jiří Urbánek. Dovolání Babiš avizoval již v září, kdy se podle nařízení sou…

Tato informační stránka o Jiří Urbánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Urbánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes