15
new stories - click to show

Neil Wetzel

Related to

Frýdlant bude opět hostit Letní jazzové dílny Karla Velebného

12.August » Liberecký deník
Do Frýdlantu se v sobotu 13. srpna opět sjedou jazzoví nadšenci z České republiky i zahraničí, aby se tu na týden stali součástí největší jazzové školy u nás – Letní jazzové dílny Karla Velebného. Ta bude probíhat až do soboty 20. srpna.

Frýdlant se v sobotu stane po 39. dějištěm Letní jazzové dílny Karla Velebného

10.August » Frýdlant
Už v sobotu 13. srpna 2022 se do Frýdlantu opět sjedou jazzoví nadšenci z České republiky i zahraničí, aby se tu na týden stali součástí největší jazzové školy u nás – Letní jazzové dílny Karla Velebného (LJD). Ta bude probíhat až do soboty 20. srpn…

Frýdlant bude v srpnu hostit 39. Letní jazzovou dílnu Karla Velebného

11.July » Frýdlant
Tradičně třetí srpnový týden proběhne ve Frýdlantu už po 39. Letní jazzová dílna Karla Velebného, která je hudebním workshopem jazzových hudebníků a koná se ve Frýdlantu za účasti předních českých jazzových sólistů a zahraničních lektorů. Konat se b…

Jazzová dílna Karla Velebného: Do Frýdlantu míří hudebníci z celé republiky

13.August » Liberecký deník
Frýdlant se opět po roce stane hlavním městem jazzu. Už v sobotu 14. srpna se tam začnou sjíždět jazzoví nadšenci z celé České republiky i zahraničí, aby se tu na týden stali součástí největší jazzové školy u nás.

Frýdlant se v sobotu opět stane dějištěm Letní jazzové dílny Karla Velebného

10.August » Frýdlant
Už v sobotu 14. srpna 2021 se začnou do Frýdlantu opět sjíždět jazzoví nadšenci z České republiky i zahraničí, aby se tu na týden stali součástí největší jazzové školy u nás – Letní jazzové dílny Karla Velebného (LJD). Ta bude probíhat až do soboty …

Injekce jazzové pozitivity proti koronaviru

20.August » Novinky.cz
Každoročně před 21. srpnem se v severočeském Frýdlantu koná týdenní Letní jazzová dílna Karla Velebného. Letos už po sedmatřicáté. V roli lektorů se jí účastní špičky domácí jazzové scény i hosté ze zahraničí.

Co by tomu řekl Karel Velebný

15.August » Novinky.cz
Letní jazzová dílna Karla Velebného se koná od 10. do 17. srpna v severočeském Frýdlantu už po šestatřicáté. Letos se nese ve znamení spoluzakladatele dílny Karla Velebného, od jehož úmrtí uplynulo v březnu třicet let.

Tato informační stránka o Neil Wetzel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Neil Wetzel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes