Ivo Valenta

Vztahuje se k

První prohru v politice může zlínský primátor Adámek brát i jako výstrahu

14:52 » iDNES.cz
Zlínský primátor Miroslav Adámek nečekaně neuspěl v boji o Senát, nevyhrál ani ve Zlíně. Už za pět měsíců se přitom konají komunální volby. Další články k tématu: Čubu v Senátu vystřídá Blahová, nebo Goláň. Volební účast byla slabá Zlínského primá...

První prohru v politice může zlínský primátor Adámek brát i jako výstrahu

Zlínský primátor Miroslav Adámek nečekaně neuspěl v boji o Senát, nevyhrál ani ve Zlíně. Už za pět měsíců se přitom konají komunální volby. Blíží se soumrak dosud populárního politika, nebo šlo o důsledek nízké volební účasti?

Ivo Valenta

Díky Hlídacímu psovi za tuto analýzu. Jednoznačně potvrzuje, že EET nefunguje a že stát na něm nic nevydělá.

Vnitro vystrašilo obce. Chce jim vzít matriky a úředníky nabrat na radnice

Konec matrik na malých obcích? Zatím to tak vypadá. Ministerstvo vnitra je chce od ledna zrušit všude tam, kde ročně uskuteční méně než dvacet takzvaných prvozápisů, tedy záznamů o narození, sňatcích, registrovaných partnerstvích a úmrtí.

Valenta: Hotely a penziony je třeba ochránit od další byrokracie a finanční zátěže

21.května » Bleskově.cz
Senátor Valenta, který se dlouhodobě věnuje rozvoji cestovního ruchu nejen u nás, ale také v zahraničí, se tak snaží o zmírnění dopadů navrhované právní úpravy především na živnostníky a malé rodinné firmy, které se věnují poskytování ubytovacích ...

PRÁVO: Kouzlo nechtěného?

21.května » Neviditelný Pes
K podnětu 42 senátorů zrušit novelu zákona o střetu zájmů zaslala stanovisko Poslanecká sněmovna, Senát i Úřad vlády. První dvě komory Parlamentu nechávají rozhodnutí na Ústavním soudu, vyjádření Úřadu vlády však považuji téměř za skandální. Proč?

Magnát Valenta: Legální hazard tratí, zvažujeme odchod z trhu

20.května » iDNES.cz
Současná přísná regulace dostala kamenné herny do červených čísel a pomohla vyrůst nelegálnímu hazardu, říká Ivo Valenta, majitel Synotu, jedné z největších hazardních firem u nás a zároveň senátor za obvod Uherské Hradiště. Zvažuje proto, že svoj...

Vyrostou z nich gambleři? Ve hrách pro děti se objevují prvky hazardu

20.května » iDNES.cz
Kvůli výrazně přísnějšímu zákonu o hazardu v českých ulicích razantně klesají počty míst s automaty. Ve stávajících legálních hernách je nutné se s občankou registrovat a založit si vlastní herní účet. Přesto se na české děti valí nová hazardní hr...

Hotely a ubytovací zařízení nejsou cestovní kanceláře

19.května » ParlamentniListy.cz
Pokládám za velmi nešťastné, aby novela zákona o cestovním ruchu hodila do stejného pytle velké cestovní kanceláře a třeba malé penziony a rodinné hotely.

JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.

19.května » ParlamentniListy.cz
Senátor a podnikatel Ivo Valenta poskytl deníku Právo rozhovor, ve kterém se objevily některé zavádějící a nepřesné informace, které bych ráda uvedla na pravou míru.

Tato informační stránka o Ivo Valenta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Valenta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes