15
new stories - click to show

Anny Vančátová

Related to

Drahá Mathilda v Praze 11

30.January » Pražský patriot
Přijďte si do KC Zahrada užít nevšední hereckou podívanou Daniely Kolářové, Ilony Svobodové a Luboše Veselého. Hru Drahá Mathilda uvidíte v 6. února od 19 hodin.

Praha 15: Jiří Schmitzer v pivovaru

30.January » Pražský patriot
První koncert zpěváka Jiřího Schmitzera. Písničkový recitál s kytarou se uskuteční v Pivovaru Hostivar H2 ve čtvrtek 21. března.

Studentská akademie 3d tisku

30.January » Pražský patriot
Kurz pro začátečníky odstartuje 5. února řadu navazujících kurzů 3D tisku, které budou probíhat celorepublikově od září 2019.

Zastupitelé Prahy 1 uctili minutou ticha oběti režimů

29.January » Pražský patriot
Dnešní schůzi zastupitelstva jeho členové a všichni přítomní zahájili na popud zastupitele Martina Kotase (LES) minutou ticha k uctění památky všech obětí nacistického a komunistického režimu. Zastupitelé tak vzpomněli dnešní výročí 70 let od rozs...

V Patočkově ulici se budou kácet břízy

29.January » Pražský patriot
V pásu zeleně podél Patočkovy ulice bude během doby vegetačního klidu pokáceno 20 bříz bělokorých, které jsou v havarijním stavu. Stabilizace řezem již není u těchto stromů možná.

Přednáška: Pražské podzemí ve foglarovkách a skutečnosti

29.January » Pražský patriot
Pražská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze připravili zítra, 30. ledna, u příležitosti výročí narození Jaroslava Foglara – Jestřába opakování úspěšné přednášky Pražské podzemí ve foglarovkách a sku...

Historie novoročenek. Výstava na Havlíčkově náměstí

29.January » Pražský patriot
O historii novoročenek se dozvíte na výstavě v Galerii pod radnicí. Výstava se koná do 22. února a vstup je zdarma.

Příběhy soch: Sto let českého barokního sochařství

29.January » Pražský patriot
Přednáška, která posluchače seznámí s výraznými osobnostmi českého sochařského řemesla napříč jedním stoletím, představí v úterý 5 února velké množství památek veřejné plastiky ve správě GHMP.

Příští týden se můžete Dotknout nebe. Praha 5 zve na přednášku

29.January » Pražský patriot
Přednáška a show horolezce Marka Holečka, jednoho z nejlepších světových lezců ve středu 6. února v 17 hodin v zasedacím sále ZMČ P5, 6. patro, Štefánikova 236/13.

Dvě výstavy Anny Vančátové

29.January » Pražský patriot
Galerie Pštrossova 23 a Galerie Nová síň zvou na vernisáž dvojvýstavy Anny Vančátové. Dvojvýstava představuje průřez autorčinou tvorbou od 70. let až do současnosti. Jako žačka Zdeňka Sýkory osobitě navazuje na českou a francouzskou koloristicko...

Bohemia Saxophone Quartet. Koncert v Pragovce

29.January » Pražský patriot
Bohemia je profesionálním souborem, který prezentuje hru na tento nástroj na špičkové světové úrovni. Všichni čtyři umělci věnují pedagogické činnosti, vedou mistrovské kurzy a jezdí po saxofonových kongresech. Uslyšíte jej 30. ledna v 19 hodin.
Marek Holeček - Český horolezec
Che Guevara - Marxistický revolucionář a vůdce kubánských gueril
Jiří Schmitzer - Český herec

Tato informační stránka o Anny Vančátová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anny Vančátová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes