15
new stories - click to show

Michaela Vaňková

Related to

Nový web má usnadnit veřejnou kontrolu financování politických stran

30.March » ČeskéNoviny.cz
Praha - Posílit veřejnou kontrolu nad financováním politických stran má za cíl internetová stránka PolitickeFinance.cz. Z veřejně dostupných dat ve výročních zprávách stran umožňuje...

Oheň a voda. Rodiny se loučily s prázdninami na brněnském koupališti Riviéra

1.September » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ – I když děti možná nejsou nadšené z toho, že v pondělí musí zpátky do školy, poslední prázdninový víkend smutnit nemusely. Dva dny plné zábavy si užily na druhém ročníku akce Rozloučení s prázdninami na brněnském koupališti Rivié…

Šalina tažená koňmi a obří Měsíc. Brněnská MHD slaví 150 let

1.September » Brněnský deník
Brno - Celé jedno a půl století. Nebo také tisíc osm set měsíců či pětapadesát tisíc dnů. Takovou dobu už Brňanům každodenní cestování po městě usnadňuje městská hromadná doprava. A to si zaslouží velkolepou oslavu. Na tu se stovky lidí vydávají v s…

Krojovaný průvod a soubory i ze zahraničí. V brněnské Líšni slaví hody

31.August » Brněnský deník
Brno – /FOTOGALERIE/ Náměstím Karla IV. V brněnské Líšni se ozývá hlasité juchání a lidová hudba. Ze záplavy barevných krojů přechází zrak. Už od pátku tady místní slaví tradiční Líšeňské hody a veselí pokračuje i v sobotu.

Zprůjezdní uzavřený most na Žabovřeské

30.August » Brněnský deník
Brno – Od neděle se pro dopravu jednosměrně opět otevře most na mimoúrovňovém křížení brněnské Kníničské ulice.

Škody po velké vodě? Stát nyní nabízí pomoc

30.August » Blanenský deník
Jižní Morava - Jihomoravské obce mohou od září žádat stát o peníze na obnovu poničeného majetku po povodních či na výměnu veřejného osvětlení.

Nové elektroběžky v Brně: lidé je neumí odkládat

28.August » Brněnský deník
Brno – Na nových elektroběžkách, určených ke sdílenému používání, se Brňané prohání od pondělí. O jejich rozmístění představitelé města neměli tušení. Provozovatel jim to hlásit nemusí. Rozšíření tohoto typu dopravy se však radní nebrání.

Záchrana Velké ceny v Brně? S účty pomohou firmy. Mohou si koupit reklamu

28.August » Deník.cz
Naděje na záchranu Velké ceny České republiky silničních motocyklů v Brně žije. S náklady mají podle zjištění Deníku Rovnost pomoci firmy, peníze pro příští rok přislíbila i vláda.

Záchrana Velké ceny v Brně? S účty pomohou firmy. Mohou si koupit reklamu

28.August » Brněnský deník
Jižní Morava - Naděje na záchranu Velké ceny České republiky silničních motocyklů v Brně žije. S náklady mají podle zjištění Deníku Rovnost pomoci firmy, peníze pro příští rok přislíbila i vláda.

Kraj Jihomoravanům opět přispěje na výměnu kotlů

26.August » Znojemský deník
Jižní Morava – Jihomoravané mohou už potřetí žádat o kotlíkové dotace. V pondělí to na svém jednání schválili krajští radní. Žádosti o příspěvek na výměnu stávajících kotlů na pevná paliva budou úředníci přijímat od čtyřiadvacátého října.

Nákup akcií technologického parku krajem? Radní jsou pro, rozhodnou zastupitelé

26.August » Brněnský deník
Jižní Morava – Za více než půl miliardy korun plánuje kraj odkoupit polovinu akcií brněnského Technologického parku. O nákupu se mluví již od počátku tohoto roku. V pondělí krajští radní možný nákup opět projednávali a doporučili ho zastupitelům. Ti…

Rekonstrukce brněnských škol: nový bazén nebo přestávky na lezecké stěně

17.August » Brněnský deník
Brno - Stavební práce na budovách brněnských škol jdou s končícími prázdninami do finále. V některých z nich budou pokračovat i ve školním roce.

Tato informační stránka o Michaela Vaňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Vaňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes