15
new stories - click to show

David Malinkovič

Related to

Sestra roku 2020: Ocenění získala i Bronislava Kunová z břeclavského domova

10.October » Břeclavský deník
Břeclavský domov důchodců slaví. Důvodem je výjimečné ocenění, kterého se dostalo tamní zdravotní sestře Bronislavě Kunové. Za svou obětavou dlouholetou práci si vysloužila ocenění za celoživotní dílo v ošetřovatelství v rámci ankety Sestra roku 2...

Nezodpovědné návštěvy v domech seniorů. Křičí, že si roušky nevezmou, říká ředitelka

12.September » Aktuálně.cz
Možného zákazu návštěv se senioři bojí víc než koronaviru. Ne všichni návštěvníci jsou ale ochotní nosit v domovech roušku.

Domovy pro seniory se mění v pevnosti. Samy si nařizují karanténu

1.April » iDNES.cz
Jihomoravský kraj řeší, jak před virem ochránit přes šest tisíc lidí v domovech pro seniory a postižené v ústavech. Snaží se být o několik kroků před vládou.

Sociální pracovníci shánějí bezkontaktní teploměry, jsou také vykoupené

31.March » iRegiony Impuls
V sociálních službách je kritický nedostatek bezkontaktních teploměrů. Přestože poskytovatelé těchto služeb mají podle doporučení ministerstva práce a sociálních věcí teplotu klientů kontrolovat, nemají čím.

Domovy v kraji zatím bez nákazy. Ode dneška dostávají ochranné prostředky

29.March » Blanenský deník
Na šest tisíc respirátorů a čtyřiaosmdesát tisíc roušek postupně poputuje k provozovatelům sociálních služeb v Jihomoravském kraji. Od nedělního dopoledne je postupně mezi potřebné rozdělují zástupci kraji. Z toho přibližně dvě třetiny zamíří do d...

Na vyšší mzdy v sociálních službách chybí 200 milionů. Víc než dvě třetiny peněz

Jižní Morava – Víc než dvě stě milionů korun schází na pokrytí vyšších mezd zaměstnanců v sociálních službách na jihu Moravy. Jihomoravský kraj požadoval od státu zhruba tři sta milionů, ale dostal jen necelou třetinu. Některým poskytovatelům zaří...

Z jižní Moravy zaznívají hlasy pro odchod ČSSD z vlády

13.July » Brněnská Drbna
Od členů předsednictva ČSSD z jižní Moravy zaznívají po lánské schůzce hlasy pro odchod z vlády. Podle krajské předsedkyně Naděždy Křemečkové i dalších straníků by to mělo být tématem pondělního jednání předsednictva. Naopak bývalý jihomoravský he...

Anna Jarošová oslavila 101. narozeniny

2.July » Břeclav
První rok života ve druhém století má za sebou Anna Jarošová z Břeclavi. Ke 101. narozeninám jí v úterý 2. července v Domově seniorů poblahopřáli starosta města Svatopluk Pěček a ředitel Domova seniorů David Malinkovič.

Lepší zázemí pro klienty? První etapa oprav domova důchodců začala

Břeclav /FOTO/ – Vedení břeclavské radnice v úterý slavnostně zahájilo první etapu oprav tamního domova důchodců. Tou bude přístavba nového zázemí pro technické a stravovací úseky. Hotovo by mělo být do konce září příštího roku.

Tato informační stránka o David Malinkovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Malinkovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes