15
new stories - click to show

Josef Osička

Related to

Chceme, aby úřad ožil, zní z Březí. Opravují bývalé sídlo pohraniční policie

/FOTOGALERIE/ Dveře budovy by se neměly zavřít ve čtyři hodiny odpoledne. Měla by žít. S takovým záměrem postupně rekonstruuje budovu bývalého sídla pohraniční policie vedení obce Březí na Mikulovsku.

Za plné žaludky: v Moravském Žižkově vznikne nová školní kuchyně

Přes dvě stě obědů denně připravují kuchařky pro školčata i školáky v kuchyni mateřské školy v Moravském Žižkově. Protože její kapacita i stav zázemí přestává dostačovat, rozhodlo se vedení obce přistavět zcela novou kuchyni s moderním zázemím v t...

Chráněné bydlení v Lednici má už více jak tři týdny první nájemníky

25.August » Břeclavský deník
Z klentnického Srdce v domě se do Lednice přestěhovali před více než třemi týdny. Nový domov v chráněném bydlení v klidné části obce našlo hned dvanáct klientů, kteří se nyní pokusí postavit na vlastní nohy.

Nový úřad propojili s kulturním domem

14.September » Břeclavský deník
Moravský Žižkov – Obyvatelé Moravského Žižkova se poprvé podívají do nově postavené budovy obecního úřadu a opraveného kulturního domu. Při příležitosti oslav Den pro dědinu, které startují odpoledne.

Tato informační stránka o Josef Osička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Osička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes