Patrik Vízek

Related to

Brankář, který psal o korupci: Profesor se ptal, proč se s tím nic nedělá

22.October » Deník.cz
Poznal soutěže, kde vládla klika vedená zatčeným bossem Romanem Berbrem divizi i třetí ligu. Poměry ho rozladily tak, že na vysoké škole napsal práci na téma korupce v českém fotbale.

Votroka Vízka mrzí, že je číslo 1 na úkor Ottmara a sní o první lize na novém stadionu

16.October » eFotbal.cz
FNL > Od léta je brankářskou jedničkou východočeských Votroků Patrik Vízek (27), který posadil na lavičku náhradníků o devět let staršího Radima Ottmara, který si dotyčný status držel předešlých pět sezon.

Hráč Adam Hložek se stal hráčem měsíce září a Radoslav Látal Trenérem září 2020

6.October » sportovnilisty.cz
Ocenění Hráč měsíce za září 2020 míří na Spartu, v hlasování fanoušků zvítězil Adam Hložek. Ocenění pro trenéra získal kouč Olomouce Radoslav Látal. Hráč měsíce září 2020 Adam Hložek (AC Sparta Praha) Fotbalisté Sparty navázali na úspěšný vstup do...

Individuální trenérská ocenění putují do vitrín Látala a Jarošíka

5.October » eFotbal.cz
Domácí soutěže > Individuální ocenění Hráč měsíce za září míří na Spartu, v hlasování fanoušků zvítězil aktuálně nejproduktivnější hráč soutěže Adam Hložek. Cenu pro trenéra získal kouč Olomouce Radoslav Látal.

Vyšehradskou hradbu Votroci nepřekonali

27.September » PeopleTogether
V rámci 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přijel do Hradce Králové celek Vyšehradu. Hrála se atraktivní... The post Vyšehradskou hradbu Votroci nepřekonali appeared first on PeopleTogether .

Žižkov poražen, Votroci na prvním místě!

20.September » PeopleTogether
V rámci 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali fotbalisté Hradce Králové na stadion v pražském Proseku,... The post Žižkov poražen, Votroci na prvním místě! appeared first on PeopleTogether .

V rámci 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal do Hradce Králové celek Chrudimi

12.September » PeopleTogether
Hlavní postavou zápasu se stal Honza Záviška, který si vypracoval řadu brankových příležitostí a jako... The post V rámci 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal do Hradce Králové celek Chrudimi appeared first on PeopleTogether .

Divoký duel v Jihlavě se šťastným koncem pro Votroky!

1.September » PeopleTogether
V rámci 2. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal Hradec Králové do Jihlavy. Zápas nabídl celkem sedm... The post Divoký duel v Jihlavě se šťastným koncem pro Votroky! appeared first on PeopleTogether .

Konečně to vypukne! Vysočina vstoupí do druhé ligy domácí bitvou s Hradcem Králové

29.August » Jihlavská Drbna
Až předposlední srpnový den vstoupí fotbalisté FC Vysočina do nového soutěžního ročníku. V neděli od 17 hodin na svém stadiónu přivítají asi největšího favorita FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a také celek s řadou exjihlavských hráčů – Hradec Králové. Přijďt...

Votroci vstoupili do nové sezóny Fortuna:Národní ligy 2020/2021 výhrou nad Vlašimí 1:0

28.August » PeopleTogether
První utkání letošní sezony FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivedlo do Hradce Králové celek Vlašimi. Votroci byli po... The post Votroci vstoupili do nové sezóny Fortuna:Národní ligy 2020/2021 výhrou nad Vlašimí 1:0 appeared first on PeopleTogether .

Votroci zakončili sezonu výhrou nad Sokolovem

16.July » PeopleTogether
Poslední kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přisoudilo fotbalistům Hradce Králové sokolovský Baník. Po celý průběh utkání byli... The post Votroci zakončili sezonu výhrou nad Sokolovem appeared first on PeopleTogether .

Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0

5.July » PeopleTogether
V rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítali fotbalisté Hradce Králové mužstvo z Ústí nad Labem.... The post Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0 appeared first on PeopleTogether .

Tato informační stránka o Patrik Vízek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Vízek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes