15
new stories - click to show

Otto Urma

Related to

Přišel čas na pomstu, věří před duelem s Prostějovem hradecký Urma

28.November » iDNES.cz
Jako jeden z mála hradeckých fotbalistů Otto Urma v minulé sezoně odehrál proti dnešnímu soupeři obě utkání, nechyběl v nich ani minutu. Po obou však odcházel ze hřiště se sklopenou hlavou. Prostějov, který dnes do Hradce přijede (zápas začne ve 1...

Po restartu Fortuna : Národní ligy porazili Votroci Třinec 2:1

10.November » PeopleTogether
Hradec Králové v rámci 7. kola putoval do Třince. První poločas byl plně v režii... The post Po restartu Fortuna : Národní ligy porazili Votroci Třinec 2:1 appeared first on PeopleTogether .

Žižkov poražen, Votroci na prvním místě!

20.September » PeopleTogether
V rámci 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali fotbalisté Hradce Králové na stadion v pražském Proseku,... The post Žižkov poražen, Votroci na prvním místě! appeared first on PeopleTogether .

Votroci si ve Vítkovicích s chutí zastříleli

12.July » PeopleTogether
V rámci 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se fotbalisté Hradce Králové představili ve Vítkovicích. V prvním... The post Votroci si ve Vítkovicích s chutí zastříleli appeared first on PeopleTogether .

Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0

5.July » PeopleTogether
V rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítali fotbalisté Hradce Králové mužstvo z Ústí nad Labem.... The post Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0 appeared first on PeopleTogether .

O výhře nad Vlašimí rozhodl Adam Vlkanova

27.June » PeopleTogether
V rámci 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali do Hradce Králové ve čtvrtek fotbalisté Vlašimi. Po... The post O výhře nad Vlašimí rozhodl Adam Vlkanova appeared first on PeopleTogether .

Denny Samko zařídil v 89. minutě bod proti Brnu

19.June » PeopleTogether
V rámci 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal do Hradce Králové druhý celek tabulky z Brna.... The post Denny Samko zařídil v 89. minutě bod proti Brnu appeared first on PeopleTogether .

Zdenko Frťala: Vyšehrad má zkušené ligové hráče

14.June » PeopleTogether
Na skvělý výkon i výsledek z domácího utkání s Viktorií Žižkov budou chtít Votroci navázat... The post Zdenko Frťala: Vyšehrad má zkušené ligové hráče appeared first on PeopleTogether .

Hradec ožil: Škorpil na vandru, kýble dezinfekce a snaha o společné grilování

20.April » iSport.cz
Polorozpadlý stadion v Hradci Králové nevyvolává pozitivní vibrace. Napůl zdemolovaná stavba budí deprese. V pondělí ale bylo všechno jinak. I pod lízátky. Fotbalový život se po více než měsíci konečně rozproudil. Vrátila se dobrá nálada. „Došlo i...

Obránce FC Hradec Králové Otto Urma říká : Ostatní sporty mi ve fotbale pomáhají

2.January » PeopleTogether
V rozhovoru z dalšího z podzimních Černobílých gólů tentokrát povídá Otto Urma o tom, jak... The post Obránce FC Hradec Králové Otto Urma říká : Ostatní sporty mi ve fotbale pomáhají appeared first on PeopleTogether .

Votroci zakončili podzim důležitou výhrou na Dukle

24.November » PeopleTogether
V posledním kole podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se Votroci představili v Praze proti Dukle. První... The post Votroci zakončili podzim důležitou výhrou na Dukle appeared first on PeopleTogether .

Proti Vítkovicím jasná výhra Votroků

11.November » PeopleTogether
V rámci 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se v Hradci Králové představilo mužstvo MFK Vítkovice. Od... The post Proti Vítkovicím jasná výhra Votroků appeared first on PeopleTogether .

Tato informační stránka o Otto Urma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Otto Urma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes