Otto Urma

Related to

Žižkov poražen, Votroci na prvním místě!

20.September » PeopleTogether
V rámci 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali fotbalisté Hradce Králové na stadion v pražském Proseku,... The post Žižkov poražen, Votroci na prvním místě! appeared first on PeopleTogether .

Votroci si ve Vítkovicích s chutí zastříleli

12.July » PeopleTogether
V rámci 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se fotbalisté Hradce Králové představili ve Vítkovicích. V prvním... The post Votroci si ve Vítkovicích s chutí zastříleli appeared first on PeopleTogether .

Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0

5.July » PeopleTogether
V rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítali fotbalisté Hradce Králové mužstvo z Ústí nad Labem.... The post Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0 appeared first on PeopleTogether .

O výhře nad Vlašimí rozhodl Adam Vlkanova

27.June » PeopleTogether
V rámci 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali do Hradce Králové ve čtvrtek fotbalisté Vlašimi. Po... The post O výhře nad Vlašimí rozhodl Adam Vlkanova appeared first on PeopleTogether .

Denny Samko zařídil v 89. minutě bod proti Brnu

19.June » PeopleTogether
V rámci 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal do Hradce Králové druhý celek tabulky z Brna.... The post Denny Samko zařídil v 89. minutě bod proti Brnu appeared first on PeopleTogether .

Zdenko Frťala: Vyšehrad má zkušené ligové hráče

14.June » PeopleTogether
Na skvělý výkon i výsledek z domácího utkání s Viktorií Žižkov budou chtít Votroci navázat... The post Zdenko Frťala: Vyšehrad má zkušené ligové hráče appeared first on PeopleTogether .

Hradec ožil: Škorpil na vandru, kýble dezinfekce a snaha o společné grilování

20.April » iSport.cz
Polorozpadlý stadion v Hradci Králové nevyvolává pozitivní vibrace. Napůl zdemolovaná stavba budí deprese. V pondělí ale bylo všechno jinak. I pod lízátky. Fotbalový život se po více než měsíci konečně rozproudil. Vrátila se dobrá nálada. „Došlo i...

Obránce FC Hradec Králové Otto Urma říká : Ostatní sporty mi ve fotbale pomáhají

2.January » PeopleTogether
V rozhovoru z dalšího z podzimních Černobílých gólů tentokrát povídá Otto Urma o tom, jak... The post Obránce FC Hradec Králové Otto Urma říká : Ostatní sporty mi ve fotbale pomáhají appeared first on PeopleTogether .

Votroci zakončili podzim důležitou výhrou na Dukle

24.November » PeopleTogether
V posledním kole podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se Votroci představili v Praze proti Dukle. První... The post Votroci zakončili podzim důležitou výhrou na Dukle appeared first on PeopleTogether .

Proti Vítkovicím jasná výhra Votroků

11.November » PeopleTogether
V rámci 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se v Hradci Králové představilo mužstvo MFK Vítkovice. Od... The post Proti Vítkovicím jasná výhra Votroků appeared first on PeopleTogether .

Fotbalisté Dukly ve druhé lize zaváhali s Varnsdorfem

10.November » Sport.cz
Fotbalisté Dukly Praha v patnáctém kole druhé ligy jen remizovali 1:1 ve Varnsdorfu a stejně jako třetí Jihlava ztrácí na první Pardubice čtyři body. Po dvou porážkách zabral Hradec Králové, který si doma poradil 3:0 s předposledními Vítkovicemi a...

Gól pravou, to se nebude často stávat, tuší hradecký Urma

6.September » iDNES.cz
Hradecký fotbalista Otto Urma nijak netají, že způsob, jakým dal v Praze důležitý pohárový gól, je u něj hodně nezvyklý. Levonohohý fotbalista, jenž celou dosavadní kariéru kvůli tomu hraje na levé straně obrany či zálohy, totiž na hřišti pražské ...

Tato informační stránka o Otto Urma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Otto Urma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes