Patrik Dressler

Vztahuje se k

Byl by hřích tento skvost skrývat pod oblečením. Do společnosti vyrazila krásná misska rovnou v podprsence

5.listopadu » Super.cz
Aktuální trendy styl lingerie si vzala za vlastní také Nikol Švantnerová (25) . Nejkrásnější Češce roku 2015 vůbec nevadilo vyrazit na večírek s odhalenou podprsenkou.

Nedočkavá Nikol Švantnerová: Už má Vánoce! Pod stromečkem září jako ozdoba

31.října » Blesk.cz
Do Štědrého dne zbývají ještě dva měsíce, ale Nikol Švantnerová (26) na něj rozjela přípravy už nyní! Do vánočního šílenství zapojila Česká Miss 2015 i partnera – teplického fotbalistu Patrika Dresslera (28).

V prádle ji uvidí maximálně doma v ložnici! Přítel Miss Švantnerové má na přehlídky v negližé vstup zakázán

7.října » Super.cz
Nikol Švatnerová (25) byla jednou z hvězd módní show návrhářky Natali Ruden (48) . V publiku zasedl i její přítel, fotbalista Patrik Dressler. Nikol prozradila, že je na ni pyšný a často na podobné akce chodí fandit. Na přehlídce prádla, kde by Ni...

Jejich láska stále kvete: Takhle se krásná Nikol Švantnerová tulila ke svému příteli

28.září » Super.cz
I po roce vztahu září Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (25) (25) štěstím a vznáší se na obláčku zamilovanosti. Se svým přítelem Patrikem Dresslerem stále cukruje v soukromí i na veřejnosti. Teď navíc o svém šťastném vztahu pronesla sladká slova n...

Aneta Vignerová jako japonská gejša

27.září » ★ STARonline.cz
Modelka Aneta Vignerová byla hlavní tváří velké módní show návrhářky Natali Ruden. Její nová kolekce v asijském stylu známé modelky proměnila doslova k nepoznání.

Aneta Vignerová: Takhle vypadá jako japonská gejša

26.září » iHOT.cz
Modelka Aneta Vignerová byla hlavní tváří velké módní show návrhářky Natali Ruden. Její nová kolekce v asijském stylu známé modelky proměnila doslova k nepoznání. A z Vignerové udělala Ruden moderní gejšu.

Partner svou missku střežil, aby neukázala víc, než se sluší: Švantnerová ohromila sexy výstřihem až ke kalhotkám

15.září » Super.cz
Když tito dva vyrazí do společnosti, tak nikdo nepochybuje, že své outfity vzájemně ladili. Také na pětadvacátém výročí od vzniku jediného českého módního řetězce vypadala Nikol Švantnerová (25) a její partner Patrik Dressler jako ze žurnálu.

Švantnerová přítele odsunula na druhou kolej! Patriku, připrav se, svoji lásku celé léto neuvidíš!

10.července » Super.cz
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (25) plánuje léto plné cest. Bohužel se do plánů nevejde její přítel, teplický fotbalista Patrik Dressler. Svoji lásku si dva měsíce opravdu moc neužije.

Přítel krásky Švantnerové se vážně zranil: Rozseknutou hlavu mu během zápasu sešívali železnými skobami

7.července » Super.cz
Přítel Nikol Švantnerové (25) dostal během zápasu kopačkou do hlavy. Fotbalista Patrik Dressler skončil během utkání s rozseknutou hlavou a lékař, který byl přítomen, mu hlavu zašíval ještě během zápasu. A nevypadalo to vůbec dobře.

Přesně po roce na místě činu: Tady se na Nikol Švantnerovou provalila nová láska. Její fotbalista je romantik

4.července » Super.cz
Přesně před rokem se na karlovarském festivalu, kam spolu dorazili, provalil jejich vztah. Přítel modelky Nikol Švantnerové (25) , fotbalista Patrik Dressler, je velký romantik, takže sem za ní dorazil i letos, i když jen na otočku.

Dobrý den, zadeček ven: Nikol Švantnerová v průsvitných šatech odhalila perfektní postavičku

2.července » eXtra.cz
Že je Nikol Švantnerová (24) dračice, prozradí už její jiskřivý pohled. Bývalá královna krásy, která úřadovala v roce 2015, je na festivalu v Karlových Varech bez přítele, a tak se nebála sáhnout po odvážnějším modelu. Průsvitné šaty téměř komplet...

Tato informační stránka o Patrik Dressler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Dressler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes