Vojtěch Novotný

Vztahuje se k

Špinavá práce. Jihomoravské firmy se perou o posily, děti řemeslem pohrdají

5.července » Blanenský deník
Jižní Morava - S nedostatkem schopných řemeslníků bojují firmy napříč celou jižní Moravou, přitom by je platily zlatem. Nejvíc nyní shání autolakýrníky, tesaře, instalatéry, technické dělníky a obsluhy CNC strojů.

Odborný posudek podrobil kritice návrh Metropolitního plánu

26.června » eStav.cz
Odborníci podrobili kritice tzv. Metropolitní plán, který má od roku 2023 určovat pravidla pro zástavbu v Praze. Desetistránkové zhodnocení plánu zpracovali na popud magistrátu akademici z České zemědělské univerzity (ČZU) pod vedením Vojtěcha Nov...

Ubylo by parků i míst ve školách

26.června » Metro
Akademici z České zemědělské univerzity podrobili kritice návrh Metropolitního plánu. Další články k tématu: Metropolitní plán vyráží jako Územák na 17 míst Územní plán je na světě. Kritika přijde v červnu Petřín či orloj nejsou vidět přes lešení

Špinavá práce. Jihomoravské firmy se perou o posily, děti řemeslem pohrdají

26.června » Břeclavský deník
Jižní Morava - S nedostatkem schopných řemeslníků bojují firmy napříč celou jižní Moravou, přitom by je platily zlatem. Nejvíc nyní shání autolakýrníky, tesaře, instalatéry, technické dělníky a obsluhy CNC strojů.

Pražská teologická fakulta hledá tajemníka

23.února » cirkev.cz
Děkan Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze prof. PhLic. Vojtěch Novotný, Th.D. vypisuje výběrové řízení na pozici tajemníka fakulty.

Cedule v Praze sjednotí podobně jako v Londýně

13.února » Metro
Orientační systémy budou vypadat stejně. Město nyní zkoumá pro a proti. Další články k tématu: Praha je na průvodce bez licence krátká, zpřísnění pravidel se neřeší ÚOHS prověřuje pražský dopravní podnik kvůli zakázce na autobusy Hlavní město láká...

Fakulta má nového děkana

Zvony pražského Týnského chrámu svolávají k slavnostní bohoslužbě. V jejím závěru se ujímá funkce děkana první laik v historii pražské Katolické teologické fakulty, profesor Vojtěch Novotný.

Ve čtvrtek se ujme funkce nový děkan pražské katolické teologické fakulty

29.ledna » cirkev.cz
1. února 2018 se funkce děkana Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy ujme prof. PhLic. Vojtěch Novotný, Th.D. Slavnostní inaugurace e uskuteční již ve středu 31. ledna 2018 v rámci slavnostní bohoslužby v chrámu Panny Marie před Týnem. N...

Držet tropické země v chudobě není řešení, říká tropický biolog Novotný

18.prosince » Ekolist
S Vojtěchem Novotným jsme si povídali si o tom, že k ochraně přírody je potřeba přistupovat kriticky a nikdy by se z ní neměla stát náboženská ideologie. Probrali jsme i evropské zemědělství, bioprodukty, GMO a klimatickou změnu.

Budoucností českého školství je spolupráce škol a průmyslu

11.prosince » prvnizpravy.cz
Nejnovější elektromobil Tesla, vozítko Segway, které se samo udrží na dvou kolech, či mikropočítače Arduino. To vše si mohli vyzkoušet návštěvníci dne otevřených dveřích na střední odborné škole a učilišti v Kuřimi.

Tato informační stránka o Vojtěch Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes