15
new stories - click to show

Petr Vlk

Related to

Politická plynatost kolem plynu. A Nordstreamu 2 zejména. Opravdový bonbónek!

26.September » Nová republika
Pozice monopolního zákazníka pro Moskvu, který si může diktovat, je jednou pro vždy fuč! Rusko si už může vybrat, komu plyn pustí a komu ne. Či kolik komu pustí.

Politická plynatost kolem zemního plynu. A Nordstreamu 2 zejména

25.September » Nová republika
Budoucí kapacita plynovodů do Číny je plánována na stejný objem jako všech těch současných do Evropy. Dovolím si vyslovit zásadní pochybnost o tom, že Rusko je schopno kapacitně naplnit obě přepravní cesty. Tak velké jeho možnosti nejsou!

Zelené šílenství začalo, kdy mu bude konec? Brzo!

25.September » Nová republika
Takže jsem se rozhodl vytrhnout si z toho ekologického šílení v EU jeden bonbónek a zpracovat alespoň ten, s doufáním, že někdy seberu odvahu i na to všechno ostatní.

Tento režim je horší než komunismus. Myslí si to každý čtvrtý Čech!

15.September » Nová republika
Už vidím, širokoúhle a v zářivých barvách, jak dohledová letka fízlelfů, po přečtení titulku, na nic nečeká a okamžitě startuje, aby to Kose a vlkovi náležitě vytmavila! On nám tu naši krásnou liberálně demogratickou současnost rozvracet nebude!!!!

Výročí dvaceti let od 11. září 2001

11.September » Nová republika
Nakonec sčítáme jen prohry, řadu rozvrácených států, migrační tsunami v nepřetržitém procesu. Vše v důsledku neuvěřitelně stupidních reakcí na ono tragické 11 září.

Sbohem Bebele!

7.September » Nová republika
Bebel už není! Už nepřidá nic do své filmografie, aby obohatil svět obyčejných lidí. Iluzí, že spravedlnost vítězí, že svět potřebuje správné chlapy, co se vyznají a vždycky najdou správné řešení a hlavně chovají se jako chlapi a nikoliv jako jaké...

Neobvyklý výkladový slovník Petra Koláře a ještě neobvyklejší americký výklad mezinárodního práva

3.September » Nová republika
Tři váleční štváči zahovořili na konto děsného vítězství USA v Afghánistánu a Vlka to nadráždilo na článek, v kterém si nebere servíty a všem těm americkým vlezdoprdelkům to nasypal. Ostatně, přečtěte si to sami...

Poslední průzkumy ruského opozičního Levada centr

3.September » Nová republika
Totální selhání západní politiky a drtivá porážka NATO a celého Západu v Afghanistanu evidentně na nějaký čas zatlačily v našem mediálním světě do pozadí Věčného Belzebuba našeho civilizačního okruhu jménem Rusko.

Výstava Tajuplný les se prodlužuje do prosince, navštívit ji mohou školy i školky

13.August » QAP.cz
Už jste se byli podívat na výstavu Tajuplný les, která je k vidění v DEPO2015? Vzhledem k velkému zájmu došlo k prodloužení výstavy až do prosince tohoto roku.

Vězni mají novou výrobní halu hned u věznice, její ředitel věří v lepší bezpečnost

13.August » QAP.cz
V těsné blízkosti plzeňské věznice byla otevřena nová výrobní hala. V té bude ve třísměnném provozu zaměstnáno až 300 vězňů. Odsouzení v nové hale zpracují ročně přibližně 15 tisíc tun oceli.

O zrůdách psal exposlanec Škárka po litrech vína

9.August » Novinky.cz
Patnáct měsíců vězení s podmíněným odkladem na dva roky navrhuje státní zástupkyně Lenka Kocurová jako trest pro bývalého poslance Jaroslava Škárku za jeho nenávistný příspěvek na sociálních sítích. Uvedla to v obžalobě, do které mělo Právo možnos...

Noční tisková můra

8.July » MSPRO.CZ
Již jsme zde historicky psali o několika kritických zranitelnostech, jakými byly například chyby v procesorech, nebo poštovním systému Exchange. A [...]

Tato informační stránka o Petr Vlk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vlk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes