Jan Vodička

Related to

Žádná slast! Bar čekal dva měsíce na otevření a den před ho vykradli: Škoda za statisíce

12.May » Blesk.cz
Jako by nestačila opatření spojená s koronavirem. Brněnský bar Slast zasáhla další tvrdá rána. V neděli jim neznámý zloděj kompletně vykradl vodní dýmky. Škoda jde do statisíců korun.

Brněnský bar těsně před znovuotevřením vykradl zloděj, odnesl vodní dýmky

12.May » iDNES.cz
Pouhý den před znovuotevřením se na brněnský bar Slast na Zelném trhu zaměřil zloděj. Sebral 36 vodních dýmek a zničil provozní elektroniku. Škodu majitelé vyčíslili na více než 300 tisíc korun.

Zákazníci stále častěji volí on-line platební brány

Rok 2019 byl pro české internetové obchody úspěšný, prodalo se zboží za 155 miliard korun. I díky tomu již dosáhla e-commerce podílu na českém maloobchodu ve výši 13 % a tak v tuzemsku hraje stále významnější roli. V platbách se o důraznější slovo...

Přišel o část lebky. Z 22 milionů odškodného dostane jen 15 tisíc měsíčně, řekl soud

10.March » Aktuálně.cz
V 17 letech přišel kvůli dopravní nehodě o část lebky. Ani ve svých 20 letech se odškodného nedočkal. Rodina se kvůli rehabilitacím i zadlužila.

Krvácení z nosu nemusí být vždy banalita, to vážnější může přijít i ze zadních dutin, varuje lékař

9.November » Český rozhlas
Krvácení z nosu se může spustit při rýmě, pobytu v nevhodném ovzduší, když nás do nosu někdo uhodí, nebo jen tak bez příčiny. Ale ne vždy jde o banální záležitost.

Krvácení z nosu může přijít i zezadu, ne vždy je to banalita

5.November » ČRo Pardubice
Krvácení z nosu se může spustit při rýmě, pobytu v nevhodném ovzduší, když nás do nosu někdo uhodí, nebo jen tak bez příčiny. Ale ne vždy jde o banální záležitost.

„Kopali jste do Gotta? Konec!“ Pochválil Mistra, přišlo zlo. Tak Vadim Petrov přešel k činu

Člen RRTV Vadim Petrov napsal na svůj facebook, že díky plivancům na Karla Gotta si prý mohl pročistit seznam virtuálních přátel. „Je to jako s plevelem. Když ho necháme, ničí nám zahradu. Když tolerujeme zlo a zášť, kazí nám život,“ napsal. Jan V...

Nadměrným užíváním nosních kapek vzniká závislost. Dojde k nevratnému poškození sliznice

6.August » ČRo Pardubice
Nos je k tomu, abychom správně dýchali, a plní funkci jakéhosi filtru. Zachytí ze vzduchu drobné částečky, které se díky tomu nedostanou do plic. Jeho neprůchodnost bychom neměli podceňovat.

Brno bude opět hostit juniorský šampionát v plážovém volejbalu

17.July » Sport.cz
Brno bude příští rok opět dějištěm mistrovství Evropy v juniorské kategorii beachvolejbalistů. Evropská konfederace CEV přidělila organizátorům ze Sokoláku poprvé šampionát hráčů i hráček do 20 let.

Motá se vám hlava při věšení prádla? Lékaři vám pomůžou za pár minut

24.April » ČRo Pardubice
Závratě a poruchy rovnováhy jsou v populaci častým problémem. Objevují se tehdy, když náš mozek nemá jasno o orientaci a poloze těla v prostoru.

Rychlé vyšetření hlasivek může zabránit nádoru. Je Světový den hlasu

16.April » ČRo Pardubice
Déle trvající chrapot nebo dlouhodobé bolesti v krku můžou být varovnými signály, že s hlasivkami není něco v pořádku. Pardubická nemocnice dnes při příležitosti Světového dne hlasu nabízí preventivní vyšetření hlasivek.

Rovnoměrnost rozptýlení drátků ve struktuře drátkobetonu

10.April » TZB-info
Drátkobeton se stále více uplatňuje ve stavební výrobě tam, kde lze využít jeho vlastností – zejména tahové a reziduální pevnosti po vzniku trhlin. Pro aplikace v nosných drátkobetonových konstrukcích je třeba zajistit rovnoměrnost rozptýlení ocel...

Tato informační stránka o Jan Vodička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vodička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes