Martina Vojtěchovská

Related to

CNN Prima News si musí ujasnit, pro koho bude vysílat

11.May » Respekt.cz
S mediální analytičkou Martinou Vojtěchovskou o nové zpravodajské stanici i o tom, jak může koronavirus proměnit mediální prostor

Fáborský: Snažíme se o velký Marketing Festival i v onlinu

4.May » MediaGuru
Jakmile to bude možné, začnou produkční týmy v zahraničí natáčet filmová videa se spíkry a rovněž se budou připravovat další věci tak, aby Marketing Festival byl i online co nejpoutavější, vysvětluje pořadatel Jindřich Fáborský.

Marek Singer: CNN Prima News cílí hlavně na diváky „přepínače“

30.April » MediaGuru
CNN Prima News chce oslovit především mainstreamové diváky se středním zájmem o zpravodajství, přibližuje generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Posílení Číňanů v Soukupově agentuře kormidlem českých mainstreamových médií neotočí

Analýza: Česká mediální scéna je značně koncentrovaná, většina nejsilnějších médií patří českým a slovenským miliardářům. I proto lze změny v agentuře Médea považovat spíš za další střípek v mozaice „oligarchizace“ českých médií než za radikální ř...

Vít Vážan: Přechod na DVB-T2 dostane nový časový plán

20.April » MediaGuru
Informovanost je díky televiznímu a rozhlasovému vysílání nesmírně důležitá, nechtěli jsme ji pokračováním v přechodu na DVB-T2 ohrozit, říká generální ředitel Českých Radiokomunikací Vít Vážan.

Výzkumy čtenosti a poslechovosti by se neměly zastavovat

8.April » MediaGuru
Zadavatelé výzkumů Media projekt a Radioprojekt zvažují další postup. Realizátor navrhuje jejich operativní přizpůsobení situaci, říká ředitel Medianu Přemysl Čech.

Miroslav Pavel: Literární noviny bez investora nepřežijí

23.March » Literární noviny
Vydavatel Miroslav Pavel hledá investora nebo partnera pro Literární noviny. V opačném případě nevylučuje jejich zastavení, říká v rozhovoru. Vaše společnost Litmedia převzala vydávání Literárních novin v roce 2009, tedy v době, kdy se i v českých...

Miroslav Pavel: Literární noviny bez investora nepřežijí

16.March » MediaGuru
Vydavatel Miroslav Pavel hledá investora nebo partnera pro Literární noviny. V opačném případě nevylučuje jejich zastavení, říká v rozhovoru.

Seznam Zprávy přešly do nového, teď jsou na řadě rádia

26.February » MediaGuru
Seznam Zprávy přešly do designu připomínajícího noviny, aby zdůraznily své primární zaměření. Letos se Seznam také zaměří na rozvoj rádií, říká ředitel Divize zpravodajství a rádií Jakub Unger.

Regionální weby Drbna zvyšují obrat a dál expandují

25.February » MediaGuru
Regionální weby Drbna chtějí letos otevřít další novou pobočku a plánují dosáhnout na milion reálných uživatelů měsíčně, říká spolumajitel Libor Matoušek.

Reklamy na YouTube přecházejí plně do programatiku

6.February » MediaGuru
Aukční systém se stává klíčovým způsobem reklamního nákupu na YouTube. Video platforma zároveň klientům nabízí nové algoritmy a očekává rostoucí zájem o reklamu v chytrých TV.
Karel Hvížďala - Český novinář, dramatik a spisovatel
Klára Long Slámová - Česká advokátka
Miloš Zeman - Prezident ČR
Václav Klaus - 2. prezident ČR
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov
Seznam.cz - Internetová společnost
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Martina Vojtěchovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Vojtěchovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes