Vlastimil Ježek

Related to

Host: Roman Bradáč

Jeho profesní život je pevně spojen s Českou televizí. V roce 1994 se stal redaktorem její zahraniční redakce, kterou posléze řídil. Moderuje Vlastimil Ježek.

Host: novinář a manažer Vlastimil Ježek

31.July » ČRo 2 - Praha
Kolik knih shromažďuje Národní knihovna, kterou 4 roky vedl? A věří, že se Kaplického návrh „chobotnice“ přeci jen promění v realitu? Moderuje Jan Cimický.

Host: Sanjiv Suri, restauratér, podnikatel a mecenáš

V Praze provozuje několik luxusních restaurací, je také označován za pražského cateringového krále. Je i oceňovaným mecenášem. Moderuje Vlastimil Ježek.

Host: Josef Hermann,

Celý svůj profesní život věnoval zejména českému hudebnímu divadlu. Má to hudební divadlo v době koronaviru ještě těžší než divadlo činoherní? Ptá se Vlastimil Ježek.

Host: František Cipro mladší, šéf Prague City Tourism

Je synem slavného fotbalisty, jeho kroky ale k vrcholovému sportu nezamířily. Třináct let řídil pražský Odbor kultury a cestovního ruchu, nyní je šéfem Prague City Tourism.

Host: Jiří Sulženko, ředitel odboru kultury a cestovního ruchu na pražském magistrátu

Začátkem března souhlasil s nominací na místo šéfa odboru kultury a cestovního ruchu na pražském magistrátu. Dva týdny na to se odbor úplně zhroutil. Hroutí se i ředitel?

Rouška jako symbol doby. Národní muzeum připravilo jejich výstavu

30.May » Rádio Praha
Rouška se stala v Česku jakýmsi symbolem doby koronavirové. V Národním muzeu v Praze je jeď výstava roušek. Najdete tu roušky od designérů, firem a zakázkových krejčovství, ale také šité doma. Navíc se k nim vážou i různé příběhy. Jak uvedl generá...

Rozpočty pražských radnic kvůli viru zchudnou, většina sahá do úspor

24.May » iDNES.cz
Město přijde kvůli koronaviru asi o deset miliard, další miliony budou chybět radnicím. S největšími ztrátami počítá Praha 1, v jejím rozpočtu bude chybět přes dvě stě milionů korun. Většina městských částí bude spoléhat na úspory z let minulých.

Panuje mylná představa, že si na smrt pacienta lékař zvykne, podotýká vyznamenaný lékař Klener

3.February » iROZHLAS
Pavel Klener, hematoonkolog a onkolog, je nositelem mnoha ocenění, včetně státního vyznamenání medailí Za zásluhy o stát II. stupně v oblasti vědy. Lékařem je téměř 60 let. Byl také prvním postkomunistickým ministrem zdravotnictví a sociálních věcí.

Na prohlídkách Klementina vydělává soukromá firma. Národní knihovna jí chce dát po letech výpověď

27.December » iROZHLAS
Soukromá firma Dreyer si roky pronajímá nejatraktivnější prostory pražského Klementina – barokní knihovnu a Astronomickou věž. Národní knihovně se ale smlouva nelíbí, chce ji proto vypovědět. Podmínky nájmu jsou totiž podle stávajícího vedení inst...

Vlastimil Ježek: Mám obavu z koncentrace ekonomické a mediální moci do rukou nemnoha českých magnátů (Video)

20.November » Kurzy.cz
Stál v čele Českého rozhlasu i Národní knihovny a ještě předtím, v listopadu 89, vedl jako student Filosofické fakulty Univerzity Karlovy stávkový výbor a studentskou radu. O 10 let později byl jedním z iniciátorů výzvy Děkujeme odejděte. Ředitel...

Na Albertově studenti křičeli na rektora Zimu. Babiše lidé vypískali na Národní třídě

17.November » ČtiDoma.cz
Stovky lidí přišly dnes na vzpomínkovou akci na pražský Albertov, aby si připomněly studentské události z let 1939 a 1989. Na... Zpravodajství

Tato informační stránka o Vlastimil Ježek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlastimil Ježek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes