15
new stories - click to show

Simona Vránová

Related to

Karlovarské farmářské trhy zatím budou, hlavně kvůli prodejcům

29.October » ČRo Karlovy Vary
Farmářské trhy v Karlových Varech budou zatím pokračovat i za zpřísněných podmínek, které nařídila vláda. O udržení trhů mají zájem hlavně sami prodejci.

Hlavně kvůli prodejcům. Karlovarské farmářské trhy zatím budou

27.October » Náš REGION
Farmářské trhy v Karlových Varech budou zatím pokračovat i za zpřísněných podmínek, které nařídila vláda....

Karlovarské tržiště ve Varšavské ulici zanikne, nahradí ho foodtrucky

9.October » iDNES.cz
Dny karlovarského tržiště ve Varšavské ulici jsou definitivně sečtené. Většina stánků je stejně dlouhodobě nevyužita a zájemci o pronájem se nijak nehrnou. Nyní dobíhají smlouvy stávajícím nájemníkům a nové už provozovatel tržiště KV City Centrum ...

Poutače s tvářemi hvězd i červený koberec. Vary se chystají na festival

21.June » iRegiony Impuls
V Karlových Varech začaly přípravy na 54. ročník mezinárodního filmového festivalu. Jeho slavnostní zahájení se uskuteční příští pátek v hotelu Thermal. Festivalový týden tradičně navštěvují tisícovky hostů z celého světa.

Poutače s tvářemi hvězd i červený koberec. Vary se chystají na festival

21.June » iDNES.cz
V Karlových Varech začaly přípravy na 54. ročník mezinárodního filmového festivalu. Jeho slavnostní zahájení se uskuteční příští pátek v hotelu Thermal. Festivalový týden tradičně navštěvují tisícovky hostů z celého světa. Další články k tématu: F...

Areál Rolavy se opět změní v kemp

Karlovy Vary - Oblíbené stanové městečko vyroste i letos na karlovarském koupališti Rolava. Během filmového festivalu v něm návštěvníci najdou relativně levné ubytování, které ale nabídne vše, co je k pobytu na festivalu potřeba.

Tato informační stránka o Simona Vránová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Simona Vránová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes