15
new stories - click to show

Aleš Vrzák

Related to

Vlastimil Třešňák: Melouch

16.November » ČRo 3 Vltava
Četbu na pokračování z románu spisovatele, písničkáře a výtvarníka připravil Jiří Červenka. Účinkuje Ivan Řezáč. Režie Aleš Vrzák. Natočeno v roce 2005.

Zdeněk Rotrekl: Přemítání

10.October » ČRo
Přemítání o dějinách i společnosti na základě gesta, kterým vězni zdravili svobodné občany. Esej básníka, spisovatele a bývalého politického vězně čte Jan Vlasák.

Shel Silverstein: Jen jestli si nevymejšlíš

27.September » ČRo 3 Vltava
Výběr z poezie amerického humoristy, který si dokáže hrát nejen s jazykem, ale i s ilustracemi a z obojího vytváří harmonický, precizně vypointovaný celek.

Bohumil Hrabal: Ostře sledované vlaky

19.September » ČRo 3 Vltava
Četba na pokračování z prózy českého spisovatele. Připravil Jiří Vondráček. Účinkuje Jaroslav Plesl. Režie Aleš Vrzák. Natočeno v roce 2015.

Thomas Harder: Z Brenneru do Tridentu

14.September » ČRo 3 Vltava
Výběr z knihy dánského spisovatele, překladatele a tlumočníka. Z vlastního překladu připravil Robert Novotný. Účinkuje Kamil Halbich. Režie Aleš Vrzák.

Ivan Kraus: Medová léta

5.September » ČRo
Sladká jsou léta mládí a dospívání. Ale mohou být i hořká, zvlášť když člověk vyrůstá v 50. letech v Československu. Čte sám Ivan Kraus.

Roald Dahl: Edward Přemožitel

30.August » ČRo 2 - Praha
Černá komedie o kočce, která měla hudební sluch. Uslyšíte Janu Bouškovou, Jiřího Ornesta a Jiřího Lábuse. Poslouchejte do neděle 6. září 2020.

Jan Zábrana a Josef Škvorecký: Vražda pro štěstí

24.August » ČRo
Detektivka plná překvapivých zvratů a vtipných odhalení vás zavede do světa pražské protektorátní smetánky i mezi hospodské povaleče a zlodějíčky. Čte Martin Preiss.

Hostina Barona Prášila. Výprava do hlubin fantazie s Ladislavem Frejem a Květou Fialovou

15.August » Radio Junior
Zveme vás na poněkud netradiční hostinu. Pořádá ji neúnavný mluvka a fantasta baron Prášil a hlavním menu jsou jeho hrdinské historky a zábavná hra s fantazií.

Sylvain Tesson: V sibiřských lesích

8.June » ČRo 3 Vltava
Výběr z knihy francouzského spisovatele a cestovatele. Z překladu Tomáše Havla připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkuje Martin Finger. Režie Aleš Vrzák.

Petr Král: Den

7.June » ČRo
Autorské listování ve stejnojmenné sbírce českého básníka, překladatele a esejisty, doprovázené vlastními komentáři.

Tato informační stránka o Aleš Vrzák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Vrzák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes