Karel Wágner

Related to

Budeme bojovat s klimatem?

13.February » Pravý prostor
KAREL WÁGNER Po tom, co někteří politici a manažeři ukradli Gretě Thunbergové její dětství, už nemají alarmisté s klimatem slitování. Jejich „boj s klimatem“ nabral na intenzitě. A celkem rychle se jim podařilo evropské politiky a úředníky utvrdit...

Karel Wágner: Krávy byly zachráněny

3.January » ParlamentniListy.cz
Na počátku nového roku namísto tradičních přání si dovolím zde publikovat malou kompilaci informací, které se od ekoaktivistů či alarmistů všeho druhu nejspíše nedozvíte.

Para hokejisté pobláznili Ostravu. I bez medaile

20.December » Deník.cz
Zázrak na ledě se sice nestal, ale na tribunách ano. Čeští para hokejisté na domácím světovém šampionátu v Ostravě skončili „až“ na čtvrtém místě, když v semifinále podlehli pozdějším vítězům turnaje USA (2:10), a v boji o bronz Koreji (1:4), ovše...

Karel Wágner: Konec abú Bakra Bagdádího

1.November » ParlamentniListy.cz
Podle některých novinových článků byla totožnost bývalého vůdce Islámského státu (IS) abú Bakra Bagdádího během jeho stíhání v Idlíbu odhalena díky jeho spodkům, které měl získat kurdský špeh, pohybující se v Bagdádího blíz­kosti.

Karel Wágner: Vaše – naše uhlíková stopa

31.October » ParlamentniListy.cz
Švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová (plným jménem Greta Tintin Eleonora Ernman Thunberg) dala vzniknout hnutí Školních stávek pro klima (Fridays for Future) v listopadu loňského roku.

Jak proti oteplování: Přestaňme dýchat! Alarmisté jsou nedůslední. Zakážeme lidem námahu? Greta a její pitný režim. Sifonová bo

24.October » ProtiProud
upozorňuje na některé nezanedbatelné zdroje nenáviděného oxidu uhličitého, na něž by se aktivisté měli rovněž zaměřit

Karel Wágner: Jak že je to s těmi Kurdy?

14.October » ParlamentniListy.cz
Ve středu 9. října 2019 večer zahájilo Turecko v rámci operace Pramen míru pozemní boje na severu Sýrie. Díky tomu se i u nás začalo ve sdělovacích prostředcích znovu hovořit o Kurdech.

Tato informační stránka o Karel Wágner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Wágner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes