15
new stories - click to show

Karel Wágner

Related to

IVERMECTIN: Neuvěřitelné skutečnosti

29.March » Neviditelný Pes
Většina zdánlivě neobjasnitelných záhad má logické řešení. I když to na první pohled vypadá, že rozum nad nimi zůstává stát.

COVID: Nechte nás léčit se doma !

26.March » Neviditelný Pes
Přes všechny restrikce, přes všechna vládní protiepidemická opatření a nařízení nás covid-19 stojí čím dál tím více lidských životů a čím dál tím více peněz.

Máme lék pro kontrolu pandemie ?!

7.March » blog.idnes.cz
Aneb jak Český klub skeptiků Sisyfos namísto dokumentu, prokazujícího účinnost ivermectinu při kontrole pandemie, velebí zprávu o tom, jak tento lék v jedné ze studií údajně selhal.

Zhatí klub skeptiků Sisyfos chystanou léčbu covidu?

4.March » blog.idnes.cz
Aneb jak Český klub skeptiků Sisyfos postavil se proti možnosti pacientům s covidem-19 předepisovat léčivo ivermectin, jehož věhlas k nám došel ze Slovenska, načež řadoví občané u nás začali podepisovat petici za jeho dovoz.

Karel Wágner: Budeme místo svrabu léčit covid-19?

e sdělovacích prostředcích je stále častěji diskutován IVERMECTIN, kterým se začal na Slovensku léčit covid-19. Ale co o tomto léčivu vlastně víme?

Budeme místo svrabu léčit covid-19 ?

2.March » blog.idnes.cz
Ve sdělovacích prostředcích je stále častěji diskutován IVERMECTIN, kterým se začal na Slovensku léčit covid-19. Ale co o tomto léčivu vlastně víme?

Tato informační stránka o Karel Wágner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Wágner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes