Gary Wain

Related to

Vegani zkusí dosáhnout stejné právní ochrany, jaká se vztahuje na lidi vyznávající náboženství

3.January » RadioWave
Případ vegana vyhozeného ze zaměstnání, který se objevil u britského soudu ve čtvrtek, by se mohl stát mezním případem, který zajistí, že veganství bude považováno za chráněnou „filozofickou víru“ podobnou náboženství.

Divocí papuchálci taky umí používat nástroje. Vyplývá to z pozorování vědců na Islandu a ve Walesu

3.January » RadioWave
Poškrábat se klacíkem na těle, to kromě člověka doposud zvládali v přírodě jen primáti a sloni. Roztomilého papuchálka, ptáka s obřím oranžovým zobákem, pozorovali vědci při stejné činnosti. Jedná se o vůbec první zaznamenaný případ u nedomestikov...

Obří lachtani si vypůjčili loď. Na plachetnici spokojeně odpočívali a nenechali se ničím rušit

2.January » RadioWave
Dva velcí lachtani se rozhodli vylézt na loď v Pugetově zálivu v americkém státě Washington. Při „návštěvě“ malé plachetnice je zachytil rybář Joshua Phillips. Na záběrech je vidět, že loď se pod náporem obřího páru málem potopila.

Tankery i malé bárky budou méně čoudit. Začalo platit opatření omezující síru v lodních palivech

2.January » RadioWave
Díky novým pravidlům by se měla významně omezit přítomnost síry v lodních palivech. Krok by měl pomoct ovzduší a také v boji s globálním oteplováním.

Tankery i malé bárky budou méně čmoudit. Začalo platit opatření omezující síru v lodních palivech

2.January » RadioWave
Díky novým pravidlům by se měla významně omezit přítomnost síry v lodních palivech. Krok by měl pomoci ovzduší a také v boji s globálním oteplováním.

Požáry v Austrálii si „vyrábějí“ vlastní bouřky, které mohou šířit oheň ještě dál

31.December » RadioWave
Aktuální lesní požáry v Austrálii jsou natolik velké, že v dané oblasti dokážou ovlivnit počasí. Vytváří se tak bouřky, které mohou založit další požáry. Takovému bouřkovému oblaku se říká pyrocumulonimbus. Vyplývá to z informací australských hydr...

Tato informační stránka o Gary Wain zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gary Wain" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes