Andrea Wantulová

Vztahuje se k

Kariéra PLUS: Vyberte si budoucího zaměstnavatele

V úterý 13. března se v aule VŠB-TUO uskuteční veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS., který je určený i pro studenty Ostravské univerzity. Na místě se představí přes sto vystavujících firem, pro účastníky je nachystaný odborný program a mn...

Reprezentační ples Ostravské univerzity 2018

Slaďte se do barev trikolóry a vyrazte na ples, který připomene 100. výročí založení Československé republiky. Reprezentační ples Ostravské univerzity se bude konat 23. února 2018 opět ve Starých koupelnách Dolu Hlubina.

Vyber si svou barvu. Studuj, co tě baví!

Tak zní poselství, které Ostravská univerzita posílá všem, kteří se letos rozhodují o své budoucnosti: maturantům, kteří zvažují, jaký vysokoškolský obor si vybrat. Web studujostravskou.cz a šest motivačních videí jim v tom může pomoci.

Ostravská Noc vědců 2017: Téměř 8 000 lidí

Ostravská Noc vědců znovu trhá rekordy. 15 stanovišť navštívilo téměř 8 000 návštěvníků. Co všechno jste mohli vidět a na co se můžete těšit v příštím roce?

Víkendová akademie aneb Uspěješ na trhu práce?

Co od vás čekají personalisté? Jak se správně prezentovat a jak vypracovat CV tak, aby vám otevřelo dveře k vysněné kariéře? Přihlaste se na víkendové akademie zdarma – jen pro studenty Ostravské univerzity.

Člověk v tísni: Přijďte na setkání s Šimonem Pánkem

Putovní výstava k 25. výročí založení organizace Člověk v tísni bude k vidění na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity od 12. října.

České univerzity chystají protestní Týden pro vzdělanost

Výdaje na veřejné vysoké školy vzhledem k HDP klesají a jsou dokonce nižší než například v roce 2011, kdy se začala česká ekonomika vzpamatovávat z globální krize. České univerzity proto připravují několikadenní protest: v plánu je i protestní prů...

Vysokoškolské koleje Jana Opletala nabízejí volné kapacity

Nabízíme volné kapacity našich vysokoškolských kolejí, které se nacházejí v jedné z nejlukrativnějších ostravských čtvrtí: ve Slezské Ostravě. Hlásit se mohou studenti vysokých škol i středoškoláci starší 18 let.

Ani o prázdninách SOVA nezahálí, aneb "Vysokoškolákem na zkoušku-Biologie" v plném proudu

Zatímco si o prázdninách většina studentů dopřává odpočinku od školních povinností, dvanáct nadšenců pro biologii, kteří byli vybráni z řad těch nejtalentovanějších žáků SŠ Moravskoslezského kraje, se za asistence studentské organizace SOVA dobrov...

Tato informační stránka o Andrea Wantulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Wantulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes