Bruce Wayne

Vztahuje se k

Gotham: Ve finále uvidíte: Hrdinové povstanou

13.května » Edna.cz
Jim Gordon a Bruce Wayne stojí před těžkými rozhodutími, která ovlivní budoucnost jejich i celého Gothamu. Jeremiah totiž stále neupustil od svých plánů zničit město. Podívejte se na upoutávku k závěrečné epizodě čtvrté série. O tom, zda se dočkám...

79 let od představení Batmana v komiksech DC: tady je galerie 10 podob netopýřího muže

25.dubna » G.cz
Osiřelý milionář Bruce Wayne a jeho superhrdinské alterego Batman patří k nejoblíbenějším komiksovým postavám vůbec. Jak šel s netopýřím mužem čas v kreslených příbězích, filmech i seriálech?

Gotham: Příště uvidíte: Temný rytíř povstane?

16.dubna » Edna.cz
Bruce Wayne učiní v devatenácté epizodě čtvrté série další krok k tomu, aby se stal temným rytířem. Naplní se už brzy tajemné vize záhadné osoby, která dorazila do Gothamu?

Gotham: Příště uvidíte: Bruce Wayne jako rukojmí

9.dubna » Edna.cz
Jerome chce z města učinit blázinec a pro uskutečnění dalších plánů potřebuje svého bratra a Bruce Waynea. Bruce je v osmnácté epizodě čtvrté série ochoten stát se rukojmím, aby zachránil nevinné lidi.

Titans: Bruce Waynea se sice asi nedočkáme, ale narážek na něj bude zřejmě spousta

4.dubna » Edna.cz
Bruce Wayne má k Titánům blízko, ale i přesto to není dostatečný důvod k tomu, abychom se ho dočkali v seriálu Titans . Narážek na tuto postavu by však mělo být dostatek, protože minimálně zavítáme do jeho střešního bytu.

Tváře superhrdinského filmu – 1. část: Začátky

21.března » NaFilmu.cz
Není asi žádným překvapením, že superhrdinské filmy byly ve svých počátcích dost jiné, než jak je známe dnes. Palčivý příběh zrození a vnitřní pochybnosti zdaleka nepatřily do jejich výrazových prostředků. Superhrdinové měli v sedmdesátých a osmde...

Gotham: Postřehy: Bruce ve světě podivných vizí

15.března » Edna.cz
Díky svůdné Poison Ivy se Bruce dostal do prazvláštního světa, kde viděl roztodivné věci. A Jerome ve třinácté epizodě přesvědčil Tučňáka ke spolupráci. Těmto událostem se věnujeme v našich pravidelných postřezích.

Knižní novinky únor 2018 - 6. týden

Další únorový týden přináší další nálož novinek. Tentokrát je opravdu na co se těšit. Nejočekávanější knihou tohoto týdne je bezesporu Počátek Dana Browna. Roberta Langdona není třeba představovat, v této knize se na české pulty knihkupců vrací po...

Čtvrtá epizoda Batmana ještě v lednu

9.ledna » Xboxweb.cz
Epizodická série Batman od studia Telltale Games bude pokračovat čtvrtým dílem, jehož datum vydání byl naplánován na 23. ledna. Předposlední epizoda Batman: The Enemy Within se bude jmenovat What Ails You a nabídne pokračování zápletky, v níž se v...

Black Lightning: Podle Cresse Williamse se máme těšit na seriálovou verzi Outsiderů

6.ledna » Edna.cz
Zapálení fanoušci do komiksů určitě vědí, že Black Lightning byl zpočátku důležitým členem týmu Outsiderů. Podle Cresse Williamse se máme těšit na jeho rodinnou verzi Outsiderů.

Black Lightning: Podle Cresse Williamse se máme těšit na jeho verzi Outsiderů

6.ledna » Edna.cz
Zapálení fanoušci do komiksů určitě vědí, že Black Lightning byl zpočátku důležitým členem týmu Outsiderů. Podle Cresse Williamse se máme těšit na jeho rodinnou verzi Outsiderů.
Jeremy Irons - Britský herec
Jesse Eisenberg - Americký herec

Tato informační stránka o Bruce Wayne zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bruce Wayne" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes