Jan Wenner

Vztahuje se k

50 let s hudbou a politikou. HBO uvádí dokument o kultovním časopisu Rolling Stone

14.února » Aktuálně.cz
Tříhodinový dvoudílný dokument Rolling Stone: Kultovní hudební časopis je poučnější a zajímavější než semestrální kurz na žurnalistice.

Penske Media se dohodla na koupi většinového podílu v časopisu o hudbě a životním stylu Rolling Stone

21.prosince » Web4Trader
Společnost Penske Media se dohodla na koupi většinového podílu v časopisu o hudbě a životním stylu Rolling Stone. Informoval o tom šéf firmy Jay Penske.

Časopis Rolling Stone je na prodej

18.září » EuroZprávy.cz
New York - Časopis Rolling Stone je na prodej. Žádné zájemce zatím společnost Wenner Media nejmenovala, jiné její časopisy - Us Weekly a Men's Journal - před časem koupila společnost American Media Inc., vydavatel listu National Enquirer.

Kultovní hudební časopis Rolling Stone je na prodej

18.září » Novinky.cz
Časopis Rolling Stone je na prodej. Kontrolní podíl na 50 let staré legendě, která navždy změnila hudební žurnalistiku, nabízí jeho zakladatel Jan Wenner, píše agentura AP.

Časopis Rolling Stone je na prodej

18.září » Týden.cz
Časopis Rolling Stone je na prodej. Kontrolní podíl na 50 let staré legendě, která navždy změnila hudební žurnalistiku, nabízí jeho zakladatel Jan Wenner.

Legenda změní majitele. Časopis Rolling Stone je na prodej

18.září » Lidovky.cz
Časopis Rolling Stone je na prodej. Kontrolní podíl na 50 let staré legendě, která navždy změnila hudební žurnalistiku, nabízí jeho zakladatel Jan Wenner, píše agentura AP. Další články k tématu: Časopis Rolling Stone odvolal svůj článek o hromadn...

Časopis Rolling Stone je po půl století na prodej

18.září » info.cz
Časopis Rolling Stone je na prodej. Kontrolní podíl na 50 let staré legendě, která navždy změnila hudební žurnalistiku, nabízí jeho zakladatel Jan Wenner, píše agentura AP.

Legenda mezi hudebními časopisy Rolling Stone je na prodej. Současný majitel zatím nejmenoval žádné zájemce

18.září » Kultura.iHNed.cz
Časopis, který změnil hudební žurnalistiku, změní majitele. Na Rolling Stone v poslední době dopadly proměny mediálního sektoru a jeho adaptace na digitální éru. Společnost nicméně uvedla, že časopis má stále 60 milionů čtenářů měsíčně.
Yoko Ono - Japonsko-americká výtvarná umělkyně a hudebnice
San Francisco - Město v USA v Kalifornii

Tato informační stránka o Jan Wenner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Wenner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes