Hana Wollerová

Vztahuje se k

Proslulá sklárna oslaví 160. výročí vzniku výstavou připomínající umění předků

Karlovy Vary - Současní mistři skláři spojili síly se sklářskými výtvarníky a designéry, aby vytvořili u příležitosti 160 let od založení proslulé sklárny výroční kolekci MOSER 2017. Ta je průřezem skvosty inspirovanými bohatou historií sklárny a ...

Luxusní sklo má nové majitele. Moser ovládli Zapletal a Brož

5.prosince » info.cz
Karlovarská společnost Moser, výrobce luxusního skla, změnila vlastníky. Po několika letech v roli minoritních akcionářů se stali Jiří Zapletal a Josef Brož výhradními vlastníky firmy, uvedla mluvčí společnosti Hana Wollerová.

Luxusní sklárna Moser má nové vlastníky. Majiteli jsou bývalí manažeři Škody Plzeň

5.prosince » Aktuálně.cz
Podle účetní uzávěrky v roce 2015 hospodařila s tržbami přes 109 milionů korun a ziskem před zdaněním ve výši 11,4 milionu korun.

Karlovarská sklárna Moser má nové vlastníky

3.prosince » Novinky.cz
Novými výhradními vlastníky sklárny Moser v Karlových Varech se stali dosavadní minoritní akcionáři této akciové společnosti Jiří Zapletal z Prahy a Josef Brož z Ktiše na Prachaticku.

Firmy chtějí mít zdravé lidi, přispívají jim na péči i očkování

25.října » iRegiony Impuls
Jenom zdravý zaměstnanec je zaměstnancem výkonným. Tuto skutečnost si ve stále větší míře začínají uvědomovat firmy v regionu. Příspěvky na zdravotní péči se tak stávají součástí nadstandardních bonusů ze strany zaměstnavatelů.

Firmy chtějí mít zdravé lidi, přispívají jim na péči i očkování

25.října » iDNES.cz
Jenom zdravý zaměstnanec je zaměstnancem výkonným. Tuto skutečnost si ve stále větší míře začínají uvědomovat firmy v regionu. Příspěvky na zdravotní péči se tak stávají součástí nadstandardních bonusů ze strany zaměstnavatelů. Další články k téma...

Sklárna Moser dokončuje křišťálové globy pro filmový festival

24.května » Týden.cz
Skláři v karlovarské sklárně Moser dokončují výrobu křišťálových globů pro letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu.

Výroba karlovarských Křišťálových glóbů pro filmové hvězdy finišuje

24.května » Novinky.cz
Výroba šestnácti Křišťálových glóbů, tedy cen letošního 51. ročníku Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech v místní sklářské manufaktuře Moser v těchto dnech finišuje. „Sklárna připravuje pět zlatých a jedenáct stříbrných Křišť...

Ve sklárně Moser dokončují křišťálové globy pro filmový festival

24.května » ČeskéNoviny.cz
Karlovy Vary - Skláři v karlovarské sklárně Moser dokončují výrobu křišťálových globů pro letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu. Výroba globů, které se zasadí do...
Oliver Stone - Americký režisér a scenárista

Tato informační stránka o Hana Wollerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Wollerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes