15
new stories - click to show

Václav Šlauf

Related to


Stories

Ostrov si koupil nový stroj, vyčistí s ním hroby, lavičky i fasády

Ostrovská radnice investovala bezmála 850 tisíc korun do stroje, který funguje jako generátor páry a tlaku. S jeho pomocí lze ekologicky vyčistit prakticky cokoliv – od fasád domů až po náhrobky. Město už přístroj vyzkoušelo na místním hřbitově, k...

Ze sklepů najdu cestu ven i po tmě, říká dlouholetý sklepák plzeňského pivovaru

Historické sklepy plzeňského pivovaru zná čtyřiašedesátiletý Václav Šlauf nazpaměť. V Prazdroji byl zaměstnán dlouhých 46 let a stal se tak jedním z nejdéle pracujících lidí v pivovaru. Aby mohl své zkušenosti předávat dál, chce do pivovaru docház...

Hejtmanovi nově radí ředitel nemocnice, opozice v tom vidí střet zájmů

14.May » iRegiony Impuls
Karlovarské hejtmanství uzavřelo poradenskou smlouvu s generálním ředitelem Karlovarské krajské nemocnice. Podle některých opozičních politiků jde o o střet zájmů.

Nová podoba dopravního terminálu vyjde levněji, než Karlovy Vary čekaly

11.May » iRegiony Impuls
Téměř tři a půl milionu korun ušetří Karlovy Vary za obnovu centrálního terminálu městské hromadné dopravy u Městské tržnice. Ve výběrovém řízení na dodavatele stavby totiž zvítězila firma, která nabídla právě o takovou částku menší cenu, než byl ...

Řidiče čekají v Karlových Varech dva perné týdny, zavře se další most

5.May » iDNES.cz
Téměř na dva týdny utichne veškerá doprava na Chebském mostě v centru Karlových Varů. Chystá se totiž oprava dilatací, frézování vyjetých kolejí a oprava dalších poškozených ploch vozovky. Vzhledem k použité technologii nebude možné uzavírat dopra...

V potravinové bance dochází trvanlivé jídlo, ocení ale i pleny či pastelky

23.April » iRegiony Impuls
V Karlovarském kraji dále narůstá počet lidí, kteří se ocitají v nouzi. Už je jich dvakrát tolik než v uplynulých letech. Pomáhá jim potravinová banka, jenže její sklady se rychle vyprazdňují. Nadcházející sbírka potravin proto přichází v pravý čas.

Zakázek má novorolská porcelánka i v pandemii dost, ale scházejí jí lidi

23.April » iRegiony Impuls
Největšímu českému výrobci porcelánu paradoxně pomohla koronavirová pandemie. Zaměstnanci novorolské společnosti Thun 1794 mají aktuálně plno práce, aby všechny své objednávky odbavili včas.

Osada, která si zahrála v seriálu Rapl, může mít nakonec jen 42 domů

21.April » iRegiony Impuls
Místo, které po republice proslavil televizní seriál Rapl, je momentálně zdrojem konfliktů. Město Boží Dar tady chtělo podle původního plánu postavit 82 rodinných domů, proti tomu se ale postavil Spolek Ryžovna, památkáři i ekologové. Nakonec je p...

Dobrovolníci čistili řeku Ohři, při úklidu vylovili z vody lustr i vysavač

19.April » iDNES.cz
Přestože o víkendu občas i sněžilo a po ránu byly jen dva stupně nad nulou, lidi to neodradilo. Každoroční akce Čištění řeky Ohře se od pátku do neděle zúčastnily stovky dobrovolníků. A budou v tom pokračovat i tento týden.

Začala pstruhová sezona, rybáře potrápilo počasí a sněhová voda

16.April » iDNES.cz
Začala sezona na pstruhových vodách. Že rybáře v Karlovarském kraji neodradilo ani ranní počasí s mrazem a sněhem, bylo vidět například na březích říčky Teplé.

Trať u Dalovic je tři roky od sesuvu opravená, v sobotu se vrátí vlaky

9.April » iDNES.cz
Od soboty začnou znovu jezdit vlaky v úseku mezi Dalovicemi a Hájkem na Karlovarsku, na trati 140 mezi Chebem a Chomutovem. Jde o úsek, kde se v dubnu v roce 2018 zřítil svah i s tratí.

Začne druhá etapa opravy Vřídla, provizorní mísu nahradí nová z nerezu

9.April » iRegiony Impuls
První etapa opravy karlovarské Vřídelní kolonády končí. Už v květnu by se tak měla rozjet druhá, po níž se prostor vývěru Vřídla dostane do podoby před rekonstrukcí, ovšem za použití modernějších, byť podobných materiálů.

Tato informační stránka o Václav Šlauf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šlauf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes