Václav Šlauf

Related to


Stories

Oprava Thermalu se zpozdila, hotel se začne vracet do provozu v červenci

2.June » iRegiony Impuls
Plných 147 dní bude trvat odstávka provozu karlovarského lázeňského hotelu Thermal. Plánovaná i neplánovaná. Kvůli epidemii koronaviru se po lednovém uzavření hotel začne postupně vracet do provozu až 1. července.

Na kola, koloběžky i pěšky. V horských skiareálech začala letní sezona

1.June » iRegiony Impuls
Začala letní sezona a lyžaře vystřídali v krušnohorských skiareálech cyklisté a turisté. Lidé tam mohou za adrenalinem, sportem i za výlety. Vítané jsou také rodiny s dětmi.

Cena za opravu dopravního uzlu ve Varech nabobtnala, už je nad síly města

1.June » iRegiony Impuls
Projekt dlouho zamýšlené opravy frekventovaného terminálu MHD u Tržnice v centru Karlových Varů je nad finanční možnosti města. Radnice jej proto upravuje.

Park Boheminium se rozroste o další miniatury i stádo jedinečných koní

31.May » iDNES.cz
Mariánskolázeňský park miniatur Boheminium se chystá vítat turisty řadou novinek. Kromě rozšíření služeb a řady akcí pro děti i dospělé se mohou návštěvníci těšit na nové modely. V parku ale bude možné od června vidět i živé miniatury, stádo nejme...

Karlovy Vary spustily slevové poukazy, k pobytu přilákaly první turisty

28.May » iRegiony Impuls
Karlovy Vary spustily slevové poukazy na pobyty. Pomoci mají utlumenému cestovnímu ruchu a lázeňství tím, že přilákají turisty, o které město přišlo kvůli koronavirové krizi. Největší české lázně rozdají celkem 3 350 voucherů. Cílí jimi na tuzemsk...

Festivalové hity uvede v Karlovarském kraji sedm kin, i Čas a sály Thermalu

26.May » iRegiony Impuls
Sedm kin se v Karlovarském kraji zapojí do promítání snímků, které nabídne letošní náhradní program zrušeného mezinárodního filmového festivalu. Diváci v době od 3. do 11. července uvidí šestnáctku snímků.

Lupič mladíka zbil, rozbil mu telefon a nakonec ho svlékl do trenýrek

25.May » iDNES.cz
Jen necelou půlhodinu po incidentu zadrželi policisté pachatele, který v Chebu na ulici zbil, okradl a zostudil osmnáctiletého mladíka. Jako záminku k útoku využil toho, že oběť dluží peníze jejich společnému známému.

Karlovy Vary letos dokončí dva nové úseky cyklostezky na břehu Ohře

25.May » iRegiony Impuls
Cyklisté i chodci budou mít přesuny z centra a do centra Karlových Varů o něco příjemnější. Město dokončuje dva dlouho připravované úseky cyklostezek, které propojí také po druhém břehu Ohře Chebský most s Tuhnickou lávku a meandrem.

Nedoceněný Hartenberg je náš domov, říká zachránce památek v kraji

24.May » iDNES.cz
Šikovná řemeslnická parta ze Stavební hutě Hartenberg opravuje památky v Karlovarském kraji. Aktuálně pokračuje v sanaci zříceniny hradu Andělská Hora, jindy zase na zámku v Kopaninách či na tvrzi Pomezná. „Všechny památky, na kterých pracujeme, m...

Autor detektivek Antonín Mazáč zůstává svým dílem věrný Karlovým Varům

23.May » iRegiony Impuls
Nejšťastnější bych byl, kdybych jednou viděl své hrdiny procházet se po televizní obrazovce. To říká Antonín Mazáč, karlovarský spisovatel, který se cítí jako doma v žánru detektivek.

Nové zázemí pro tenisty v Sokolově otestuje i místní rodačka Vondroušová

22.May » iRegiony Impuls
Tenistka Markéta Vondroušová se vrátila na místa svých prvních tenisových krůčků. Rodačka ze Sokolova se přijela podívat na nové zázemí pro místní tenisty.

Vřídelní kolonáda se zčásti otevře v pondělí, celá pak až příští rok

22.May » iRegiony Impuls
Opravená karlovarská Vřídelní kolonáda z roku 1975 se lidem otevře až na zahájení příští lázeňské sezony. Po koronavirové pauze se ale do přístupných míst podívají návštěvníci od pondělí.

Tato informační stránka o Václav Šlauf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šlauf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes