Václav Šlauf

Vztahuje se k


Články

Někteří politici končí na radnicích, vrací se do firem i ředitelny

19.října » iRegiony Impuls
Zpět do běžného života se po volbách vracejí politici, kteří místa na radnicích musejí uvolnit jiným. V krajském městě jde o čtyři lidi, v Chebu o tři. V Sokolově si jen vymění místa.

Obnova Zámecké věže je moc drahá, vzkazuje Varům kancelář architektury

16.října » iRegiony Impuls
Obnova Zámecké věže, jedné z nejstarších karlovarských památek, narazila na nesouhlas Kanceláře architektury města Karlovy Vary. Po radnici žádá, aby předpokládanou cenu snížila.

V Karlových Varech povládne koalice ANO, Karlovaráků a ODS. Město povede ředitelka hotelu Pupp

15.října » iROZHLAS
V Karlových Varech vznikla koalice vítězné ANO s Karlovaráky a ODS. V zastupitelstvu o 35 členech bude mít pohodlnou většinu 23 hlasů. Primátorkou bude Andrea Pfeffer Ferklová (ANO), která dosud vedla Grandhotel Pupp. Strany v pondělí podepsaly ko...

Na koalici v Karlových Varech se dohodlo ANO s ODS a hnutím Karlovaráci

15.října » iRegiony Impuls
Karlovy Vary mají dohodu o nové vládě. Koaliční smlouvu dopoledne podepsalo vítězné ANO, hnutí Karlovaráci a Občanská demokratická strana. V čele lázeňského města bude stát dlouholetá šéfka Grandhotelu Pupp Andrea Pfeffer-Ferklová z hnutí ANO.

Dopravní značky upozorní na neudržované silnice v horách česky i německy

15.října » iRegiony Impuls
Nové dopravní značky nachystali krajští silničáři před blížící se zimou v Krušných horách. Jsou dvojjazyčné a české i německé řidiče upozorní na neudržované úseky. Zabránit mají tomu, aby auta v horách zapadla.

Na nové vedení Karlových Varů čeká vyřešit Vřídelní kolonádu či Thermal

12.října » iRegiony Impuls
Koaliční smlouvu karlovarští politici sice ještě nepodepsali, už nyní jsou ale jasná některá důležitá témata, před kterými stojí. Vznikající trojkoalice složená z vítězného hnutí ANO, hnutí Karlovaráci a ODS momentálně ladí svoje programové priori...

Nový obor na karlovarské keramce otevřou i přes potíže s budovou

10.října » iRegiony Impuls
Nový obor týkající se designu skla nabídne zájemcům od příštího školního roku karlovarská střední uměleckoprůmyslová škola. Spolupracovat chce se sklárnou Moser. Hospodářská komora tento model jen vítá.

Ve Varech chceme rozjet bezplatnou MHD, říká kandidátka na primátorku

8.října » iRegiony Impuls
Vítězem komunálních voleb v Karlových Varech se stal nováček na politickém kolbišti. Andreu Pfeffer-Ferklovou lidé znají jako dlouholetou generální ředitelku Grandhotelu Pupp. Teď může být primátorkou.

Ve Varech se rýsuje trojkoalice hnutí ANO, Karlovaráků a ODS

8.října » iRegiony Impuls
Budoucími partnery vítězného hnutí ANO v Karlových Varech by se mělo stát hnutí Karlovaráci a Občanská demokratická strana. Vyplývá to z dohody, kterou v neděli večer podepsali jejich zástupci. Memorandum je zavazuje k tomu, že už nebudou jednat s...

Žena vyměnila vařečku za volant, jako řidička autobusu si splnila sen

7.října » iRegiony Impuls
Přes čtvrt století vařila Dana Gazdová pro děti v mateřské škole a poté v karlovarských hotelech. Nakonec vyměnila vařečku za volant náklaďáku a později i autobusu. Řidičský průkaz skupiny D má sedmým rokem.

Ve Varech bodovalo ANO, šanci na primátorské křeslo má ředitelka Puppu

7.října » iRegiony Impuls
Volby v Karlových Varech vyhrálo hnutí ANO. Od voličů dostalo 24 procent hlasů. Šanci stát se primátorkou tak má současná ředitelka Grandhotelu Pupp Andrea Pfeffer Ferklová.

Festival pro děti v Ostrově slaví

6.října » Metro
Od zítřka do příštího pátku se koná v Ostrově 50. ročník Festivalu Oty Hofmana. Další články k tématu: Táta dokázal jen pár slovy vyjádřit podstatu myšlenky, říká syn Oty Hofmana

Tato informační stránka o Václav Šlauf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šlauf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes