Václav Šlauf

Vztahuje se k


Články

Desetiletý hokejista hraje fair play, dostal cenu Oldřicha Machače

1.prosince » iRegiony Impuls
Řada sportovců se podobného ocenění nedočká za celý profesionální život. Desetiletý Honzík Terla, mladý hokejista HC Energie, má už ale cenu Oldřicha Machače doma.

Systém, který bude umět předpovědět zločin, pomáhá strážníkům už dnes

29.listopadu » iRegiony Impuls
Už téměř tři roky mají karlovarští strážníci k dispozici informační systém MP Manager. Ten by měl v budoucnu předvídat problémová místa či období. Systém ale už dnes dokázal strážníkům v ulicích významně ulehčit práci.

Na běžkaře čeká v Krušných horách 200 kilometrů udržovaných tras

24.listopadu » iRegiony Impuls
Vylepšených tras se v nadcházející sezoně dočkají běžkaři v Krušných horách. Na úpravu stop půjdou řádově desítky až stovky tisíc korun. Stejně jako v předchozích letech můžou jejich údržbu podpořit i sami lyžaři.

Krematorium má ještě šanci, nové vedení Varů ho chce znovu zprovoznit

23.listopadu » iRegiony Impuls
Červen příštího roku by měl být za ideálních podmínek měsícem, kdy znovu začne fungovat krematorium v Karlových Varech. To se podle primátorky stalo jednou z priorit nového vedení města.

Na trať mezi dvěma karlovarskými nádražími se vrátily vlaky

21.listopadu » iRegiony Impuls
Na trať mezi horním a dolním nádražím v Karlových Varech se vrací doprava bez omezení. Správci kolejí dokončili opravu železničního svršku.

Definitivní rozpočet schválíme v lednu, říká nová karlovarská primátorka

14.listopadu » iRegiony Impuls
Mezi nejbližší úkoly pro nové vedení Karlových Varů bude patřit schválení rozpočtu na příští rok. Uvedla to Andrea Pfeffer-Ferklová z hnutí ANO, která se stala třetí primátorkou v novodobé historii lázeňského města.

ANO v Karlovarském kraji chce, aby hejtmanka zůstala ve funkci

7.listopadu » iRegiony Impuls
Hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová by měla zůstat ve funkci. Shodlo se na tom krajské předsednictvo hnutí ANO, které mělo vyřešit, kdo místo ní usedne do hejtmanského křesla. Mračková Vildumetzová je totiž zároveň poslankyní a letos v únoru ozná...

Nová silnice má z centra Božího Daru dostat turisty, kteří jen projíždějí

6.listopadu » iRegiony Impuls
Další opatření, které má ulevit centru přeplněnému turisty, chystá Boží Dar. Vedení města zažádá o stavební povolení na novou silnici, po které by se turisté a lyžaři pohodlně dostali do skiareálů Novako a Hranice, aniž by zajeli do centra.

Ve Varech začíná předávání moci, primátor sepsal své nástupkyni manuál

6.listopadu » iRegiony Impuls
Zhruba patnáct stran má dokument, se kterým chce tento týden dosluhující primátor Petr Kulhánek (Karlovarská občanská alternativa) seznámit budoucí primátorku Andreu Pfeffer-Ferklovou (ANO). Petr Kulhánek říká dokumentu manuál a podle něj obsahuje...

Fantastický obrat přihrál karlovarským volejbalistům body

31.října » iDNES.cz
Volejbalisté Karlovarska udrželi neporazitelnost i v pátém kole extraligy. Nezlomily je ani dva mečboly soupeře na hřišti osmnáctinásobného mistra Dukly Liberec. „Pořád jsme bojovali a věřili si,“ ujistil po zápase Daan van Haarlem, nahrávač VK ČE...

Na zavřeném Doubském mostě ve Varech se začne pracovat až příští rok

31.října » iRegiony Impuls
V prvním čtvrtletí příštího roku by podle nejoptimističtějších prognóz mohly začít práce na mostu v Doubí. Ten se měl podle původního záměru opravovat, detailní prohlídka ovšem ukázala, že je jeho konstrukce natolik poškozená, že je nutná demolice.

Autobusy i sanitky dostanou na křižovatkách ve Varech přednostně zelenou

29.října » iRegiony Impuls
Karlovarský dopravní podnik spustí příští rok systém preference vozů MHD na světelných křižovatkách. Ten by mohly využívat i složky Integrovaného záchranného systému.

Tato informační stránka o Václav Šlauf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šlauf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes