Ivan Thýn

Related to

Na jezdeckou sochu Karla IV. zatím ve Varech vybrali jeden milion korun

19.August » iRegiony Impuls
Více než milionem korun zatím veřejnost přispěla na vznik nové jezdecké sochy zakladatele Karlových Varů Karla IV. Iniciátor projektu, karlovarský Rotary klub, počítá s tím, že by už na podzim mohl začít jednat s autorem sochy Michaelem Gabrielem.

Socha Karla IV. by mohla stát u Císařských lázní, klub shání peníze

13.February » iRegiony Impuls
Karlovarský Rotary klub představil dva termíny, kdy by se v Karlových Varech mohla zaskvět nová jezdecká socha zakladatele města, císaře Karla IV. Oba jsou spojené s oslavami klubu.

Socha Karla IV. by mohla stát u Císařských lázní, klub shání peníze

13.February » iDNES.cz
Karlovarský Rotary klub představil dva termíny, kdy by se v Karlových Varech mohla zaskvět nová jezdecká socha zakladatele města, císaře Karla IV. Oba jsou spojené s oslavami klubu. Další články k tématu: Nejlepší místo pro sochu Karla IV. je u po...

Vary hledají místo pro čtvrtou sochu Karla IV. Ve hře je šest lokalit

24.August » iDNES.cz
Nejvhodnější místo pro jezdeckou sochu zakladatele krajského města Karla IV. hledají prostřednictvím ankety členové Rotary Clubu Karlovy Vary a jejich spolupracovníci. Navrhli šest možných lokalit. Další články k tématu: V soutěži o Karla IV. pro ...

Vary hledají místo pro čtvrtou sochu Karla IV. Ve hře je šest lokalit

24.August » iRegiony Impuls
Nejvhodnější místo pro jezdeckou sochu zakladatele krajského města Karla IV. hledají prostřednictvím ankety členové Rotary Clubu Karlovy Vary a jejich spolupracovníci. Navrhli šest možných lokalit.
Michal Gabriel - Český sochař
Karel IV - Jedenáctý český král

Tato informační stránka o Ivan Thýn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Thýn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes