Yongning Wu

Vztahuje se k

​VIDEO: Místo slávy smrt. Čínský kaskadér natočil svůj pád z mrakodrapu, na jehož vrcholu se snažil posilovat

18.prosince » Eurodenik.cz
26letý odvážlivec Wu Yongning doplatil na svou zálibu ve výškovém lezectví. Ačkoli se mu podařilo vylézt na vrchol 62patrové budovy, na jejím vrcholu mu byla osudná snaha o natočení virálního videa...

Šokující video: Mladík omylem natočil vlastní smrt!

16.prosince » Virality.cz
Mladý Číňan byl známý svou zálibou v lezení po výškových budovách. A právě tohle adrenalinové hobby se mu stalo osudným. Tentokrát se chystal vylézt na budovu Huayuan Centre v hlavním městě provincie Huan. Záliba v lezení po výškových budovách se ...

Natočil si vlastní smrt. Známý lezec po střechách mrakodrapů se zabil při jednom ze svých triků

15.prosince » Reflex.cz
Čínského lezce po střechách výškových budov stála život objednávka na spot, který si u něj zaplatil zatím neznámý sponzor. 11 tisíc dolarů, které za spot měl dostat, mělo pomoct jeho rodině z chudoby.

HOROROVÉ VIDEO: Mladík (26) omylem natočil vlastní smrt!

12.prosince » eXtra.cz
Mladý lezec Wu Yongning nevědomky natočil vlastní smrt, když se zřítil z 62patrového mrakodrapu. Nejsmutnější je, že se původně o několik dní později chystal požádat o ruku svou přítelkyni. Toho už se ale jeho milovaná nedočká.

Tato informační stránka o Yongning Wu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yongning Wu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes