Speak You

Related to

Legacies: Titulky k epizodě Since When Do You Speak Japanese?

8.November » Edna.cz
České titulky k čtvrtému dílu jsou hotovy a ke stažení je najdete v profilu epizody Since When Do You Speak Japanese? Přejeme příjemnou zábavu při sledování a po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

Legacies: Za týden uvidíte: Samuraj přijede lovit démona

31.October » Edna.cz
Ve dalším díle Since When Do You Speak Japanese? se v Mystic Falls objeví samuraj, který zde hledá démona. Ten je schopen posednout lidi a může tak být kýmkoliv a kdekoliv. Čtvrtý díl se vrátí po týdenní pauze 7. listopadu.

Legacies: Fotky k epizodě Since When Do You Speak Japanese?

27.October » Edna.cz
V Mystic Falls se objeví samuraj, který se snaží najít démona, jenž posedne své oběti. Landon a Rafael zamíří na střední školu Mystic Falls doufajíc, že se dozvědí více o záhadné Hope. MGho trápí tajemství, které odhalil o Sebastianovi a Alaric př...

Legacies: Co nás čeká ve 3. a 4. díle?

20.October » Edna.cz
Uvnitř článku si můžete přečíst oficiální popisy následujících dvou epizod druhé série. Salvatorova škola se opět utká ve fotbalovém zápase proti střední škole Mystic Falls a poznáme samuraje, který je na stopě nebezpečnému démonovi.

Legacies: Známe názvy prvních čtyř epizod druhé série

30.August » Edna.cz
Do začátku druhé řady před sebou máme ještě spoustu času, avšak už nyní víme, jak se budou jmenovat první čtyři epizody. Co si myslíte, že se na základě jejich pojmenování v nich asi stane?

Tato informační stránka o Speak You zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Speak You" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes