15
new stories - click to show

Jan Zavřel

Related to

Jan Zavřel: K rozsudku NSS ve věci kasační stížnosti Metropolitního spořitelního družstva

22.August » ParlamentniListy.cz
Nejvyšší správní soud (NSS) zamítl kasační stížnost Metropolitního spořitelního družstva (MSD) (5 Afs 378/202 - 74) s těmito odůvodněními:

Jan Zavřel: Jak se družstevní záložna kvalifikuje na bankovní licenci?

15.August » ParlamentniListy.cz
Na základě Rozhodnutí České národní banky lze konstatovat, že Česká národní banka je ochotna udělit bankovní licenci družstevní záložně, i když zjistí pochybení.

Příbuzní předsedy ODS v Brně získali městské byty za miliony

25.November » Seznam Zprávy
Reportéři Seznam Zpráv prozkoumali a popsali případy téměř desítky městských nemovitostí, které přímo anebo přes prostředníky doputovaly rodině náměstka primátorky Roberta Kerndla.

Nová výstava ve Skleňáku seznámí s historií cihelen

15.November » PrahaIN.cz
Listopadová výstava v Galerii Skleňák se zaměřuje na historii výroby stavebních prvků z pálené hlíny, kolkovaným cihlám a jejich významu pro veřejnost i městskou část.

Potřeboval jsem zhubnout do neoprenu, říká o deset kilogramů lehčí herec

17.April » Rungo.cz
Herec Zdeněk Rohlíček sice neměl nadváhu, ale kila navíc na sobě cítil. A naštvalo ho, když se nevešel do neoprenu. Tak se rozhodl, že shodí přebytečnou hmotnost, a zhubl o deset kilogramů. Teď se cítí mnohem lépe.

Až zdravotní problémy donutily Michala zhubnout. Za rok shodil 57 kilo

8.April » OnaDnes.cz
Michal se v manželství projedl k obezitě, kvůli cukrovce pak ale musel radikálně zhubnout. Skončil totiž v nemocnici a lékaři mu řekli, že pokud nezmění svůj životní styl, tak brzo umře. Za rok se mu podařilo shodit 57 kilogramů.

Odvolací soud zpřísnil tresty bílým koním, kteří vytunelovali miliardu

7.December » iDNES.cz
Odvolací soud pravomocně zpřísnil tresty většině nastrčených podnikatelů, kteří se jako takzvaní bílí koně podíleli na vyvedení peněz ze záložny Metropolitního spořitelního družstva (MSD). Většině z nich zpřísnil tresty odnětí svobody. Soud rozhodov…

Odvolací soud míní, že manažeři MSD spáchali závažnější trestné činy

7.December » ČeskéNoviny.cz
Praha - Pražský vrchní soud je přesvědčený, že manažeři vytunelovaného Metropolitního spořitelního družstva (MSD) se dopustili závažnějších trestných činů než porušení povinnosti...

Ničeho jsem se nedopustil, řekl manažer souzený za vytunelování miliard

29.November » iDNES.cz
Vrchní soud v Praze začal v pondělí projednávat odvolání v kauze údajně vytunelovaného Metropolitního spořitelního družstva. Na podzim roku 2019 byli manažeři Petr Jánský a Jan Zavřel odsouzeni k pěti letům za mřížemi. Další dva muži dostali šestile…

Tato informační stránka o Jan Zavřel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zavřel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes