15
new stories - click to show

Roman Kotěra

Related to

„Matka měla finance. Investovala.“ Bratr z ODS vysvětluje, jak přišli k bytům

30.November » Seznam Zprávy
Místostarosta Brna-střed Roman Kotěra, jehož rodina získala více než desítku původně městských nemovitostí, poprvé promluvil. „Úplné nesmysly,“ říká k podezřením, která transakce s byty obestírají.

Video: Bratři z ODS na útěku. Bojí se novinářky a její prosté otázky

25.November » Seznam Zprávy
Chtěli jsme se jenom zeptat, jak se dostali k tolika nemovitostem z městského majetku. Jeden však místo odpovědi utekl, druhý se schoval, třetí řekl, že se nemá o čem bavit.

Příbuzní předsedy ODS v Brně získali městské byty za miliony

25.November » Seznam Zprávy
Reportéři Seznam Zpráv prozkoumali a popsali případy téměř desítky městských nemovitostí, které přímo anebo přes prostředníky doputovaly rodině náměstka primátorky Roberta Kerndla.

„Mám to jako hobby.“ Jak bratři z ODS k obecním bytům přišli

25.November » Seznam Zprávy
Přinášíme příběhy sedmi domů, které patřily městu, ale po privatizaci skončily v rodinném porfoliu předsedy brněnské ODS a náměstka primátorky Roberta Kerndla.

Brněnská primátorka staví na pozemku, který vykupoval korunní svědek korupční kauzy. Vaňková se od něj distancuje

10.October » iHNED.cz
Když HN a Aktuálně.cz před dvěma lety v souvislosti s kauzou údajných manipulací s brněnskými městskými byty zveřejnili výpověď korunního svědka Pavla Hubálka, jihomoravští politici ODS se od něj distancovali a označili jej za lháře. Obviněný...

Dvojčata a brněnská korupce. Policie vtrhla i k bratrům náměstka primátorky Vaňkové

5.October » Aktuálně.cz
Kamil Kotěra je zároveň místostarostou Brno-střed. Tam dle podezření NCOZ působila skupina, která manipulovala privatizace městských bytů.

Inflaci navzdory. V brněnském centru se nájemné za pronájem kanceláří či kaváren zvyšovat nebude

11.February » Brněnská Drbna
V kavárnách, obchodech, kancelářích a dalších nebytových prostorech, které má ve správě městská část Brno-střed, se nebude zvyšovat nájemné za pronájem objektů. Záměr odsouhlasili radní i zastupitelé, kteří návrhu dali zelenou i přes rostoucí inflac…

Brno-střed nájemcům nebytových prostor odpustí navýšení o inflaci

10.February » iBrno
Brno, 10. února 2022 – Rada městské části Brno-střed i zastupitelstvo schválilo odpuštění navýšení letošního nájemného o inflaci za roky 2020 a 2021 pro nájemce komerčních nebytových prostor, které má městská část ve správě. Odpuštění se týká napřík…

Brno-střed nájemcům nebytových prostor odpustí inflaci

31.January » iBrno
Brno, 31. ledna 2022 – Rada městské části Brno-střed dnes schválila odpuštění navýšení letošního nájemného o inflaci za roky 2020 a 2021 pro nájemce komerčních nebytových prostor, které má městská část ve správě. Odpuštění se týká například obchodů,…

Brno-střed odpustí provozovnám a prodejnám půl nájmu za srpen a září

Nájemníci v nebytových prostorách v městské části Brno-střed mají možnost za srpen a září zaplatit jen polovinu nájemného. Radnice tímto krokem chce provozovnám občerstvení, služeb a prodejnám usnadnit podnikání po uvolnění proticovidových opatření.…

Brno-střed odpustí nájemcům úroky z prodlení plateb nájemného od března 2020

27.April » Seznam Zprávy
Městská část Brno-střed podpoří nájemce svých nebytových prostor dalšími úlevami na nájemném. Posunutí splatnosti nájmů, možnost splátkového kalendáře a odpuštění úroků z prodlení schválila rada městské části.

Faltýnkův přítel obžalovaný z manipulací tendrů domlouval zakázky i s ODS a ČSSD

22.January » Aktuálně.cz
NCOZ prověřuje, zda obžalovaný politik ANO Švachula s pomocí podnikatele Ivana Trunečky jen nepřevzal systém manipulace tendrů z éry ODS a ČSSD.
Pavel Blažek - Český právník

Tato informační stránka o Roman Kotěra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Kotěra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes