15
new stories - click to show

Pavlo Blažko

Related to

O rezignaci Daňhela jsem věděl, ale překvapila mě rychlost, říká Stříž

Konec olomouckého vrchního státního zástupce Radima Daňhela nebyl pro jeho nadřízeného, nejvyššího státního zástupce Igora Stříže úplným překvapením.

Blažek? Červená linie. Gregorová vysvětlila, proč Pirátům s ministrem za ODS došla trpělivost

Pavel Blažek (ODS) nemůže být dál ministrem spravedlnosti, neměli bychom tolerovat nic, co připomíná Andreje Babiše (ANO). V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekla europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti). Ve středu předložila na pirátském fóru návr…

Blažek odmítl detektivům GIBS odhalit, kdo mu vynesl policejní spisy

8.June » Seznam Zprávy
Rozpory ve výrocích Pavla Blažka k úniku policejních materiálů, na základě nichž jde po členech ODS policie. Ministr tvrdí, že se ho detektivové neptali, od koho utajený spis získal, zápis policejní inspekce však dokládá opak.

Pirátský útok na svobodu slova a rychlá odezva

Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) přišel s nápadem, jak nechat finančně "vyhladovět" pro vládu nepohodlné média. Rozhodovat by o tom nechal spřízněné neziskovky. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Bezpečnostní konference v Singapuru: Ukrajina rozděluje východ a západ

Singapur hostil Shangri-La Dialogue, největší bezpečnostní fórum v indicko-pacifickém regionu, kde se sešli šéfové obrany a zpravodajských služeb ze 49 států, včetně USA, Číny a EU. Jádrem diskuse byl konflikt na Ukrajině a způsoby jeho řešení.

Šlachta vyzval ministra spravedlnosti Blažka k rezignaci

Bývalý elitní detektiv zveřejnil na svém veřejném facebookovém profilu komentář k nezákonně získaným informacím z policejního spisu ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS). A poukazuje na možné spáchání trestného činu.

Mezi Zábřehem a Postřelmovem čeká na cyklisty nová stezka

7.June » prvnizpravy.cz
Cyklisté na Zábřežsku mohou vyzkoušet jízdu na nové stezce, která je dovede ze Zábřeha do sousedního Postřelmova.

Umístění desky čs. legionářů v lokalitě kasárna projednají komise

7.June » prvnizpravy.cz
Rada města Jičína projednala návrh na vytvoření pamětní desky k uctění památky čs. legionářů a její umístění v lokalitě bývalých kasáren u lipové aleje.

Znásilnění se v Česku trestá nejpřísněji po vraždě. Mezi stranami je teď shoda na rozšíření definice

6.June » iROZHLAS
Novela trestního zákoníku umožní odsoudit i dosud netrestatelné případy sexu bez souhlasu. Ve hře jsou dvě varianty: mírnější by trestala ignorování „ne!“, přísnější požaduje jasný souhlas.

„Mám ochranu zdrojů chráněnou Ústavou.“ Ministr Blažek tají, kdo mu dal spis

5.June » Seznam Zprávy
VIDEO. Pavel Blažek policii a pak i reportérům zatajil, že mu policejní spisy přinesl jeho spolustraník. Viník, který narušil vyšetřování stamilionové korupční kauzy, zůstal bez trestu. „Postupoval jsem naprosto správně,“ tvrdí.

Ministr Blažek pranýřuje úniky ze spisů, sám je však převzal. Od kolegy z ODS

5.June » Seznam Zprávy
Předal jsem nynějšímu ministrovi spravedlnosti utajený policejní spis brněnské bytové kauzy, přiznal Seznam Zprávám někdejší spolustraník Pavla Blažka. Ten, jak zjistila redakce, zdroj úniku utajil.

Vláda: V debatě o přijetí istanbulské smlouvy na úrovni EU se ČR zdrží

Praha - Při jednání EU o přijetí istanbulské úmluvy by se český zástupce měl zdržet, rozhodla dnes vláda. O národním přístupu bude kabinet teprve jednat. O postupu informoval novináře...

Tato informační stránka o Pavlo Blažko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlo Blažko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes