Jiří Zendulka

Related to

Přišel si management CETV na více než miliardu korun?

6:50 » Kurzy.cz
V polovině října došlo k fyzickému dokončení převzetí mediální Central European Media Enterprises (dále jen CETV) ze strany skupiny PPF. Právně se CETV dostala pod křídla v Holandsku registrované společnosti TV Bidco.

Tento týden nabídne dividendy od Morgan Stanley, Citigroup, Hasbro, Texas Instruments a spousty dalších

26.October » Kurzy.cz
Konec října přinese na Wall Street výrazné pokračování výsledkové sezóny, která tak bude ovlivňovat vývoj jednotlivých titulů, potažmo celého trhu. Zatímco dnes bude z hlediska firemních zpráv ještě poměrně poklid, z desítek významných korporací l...

Na pražské burze v týdnu posílily je tři emise. Akcie ČEZ nově dominují indexu PX

25.October » Kurzy.cz
z hlediska váhy v indexu PX dlouho dominující akcie Avast zpět sesadily akcie ČEZ Société Générale pokračuje ve stabilizačních nákupech akcií CZG konec akcií PFNONWOVENS na pražské burze se více přiblížil MONETA v pátek 30.10.

Akcionáři Harvardu mají již jen necelý měsíc na „převzetí“ listinných akcií

24.October » Kurzy.cz
Před více než rokem akcionáři společnosti Harvardský průmyslový holding v likvidaci (HPH) rozhodli na valné hromadě o poměrně diskutabilní přeměně zaknihovaných cenných papírů na listinné.

Tento týden nabídne dividendy od Procter & Gamble, Caterpillar, Colgate-Palmolive a spousty dalších

19.October » Kurzy.cz
Na Wall Street bude tento týden pokračovat na plné obrátky rozjetá výsledková sezóna, která by měla začít více ovlivňovat dění. Představí se totiž s reporty ještě více firem než v minulém týdnu.

Na pražské burze v týdnu proti trhu zejména oba londýnské tituly, KB nejlevnější od roku 2009!

18.October » Kurzy.cz
pražská burza se podívala na téměř půlroční minima, resp. index PX k hranici 850 bodů bývalí akcionáři CETV v týdnu získali protiplnění za zrušené akcie Société Générale v týdnu zřejmě opět „stabilizovala“ kurz nováčka CZG ceny domácí elektřiny kl...

I přes svůj letošní více než 430 % růst již akcie Tesla nejsou z automobilek ty nejvýkonnější

16.October » Kurzy.cz
Akcie Tesla (TSLA) se po svém srpnovém splitu následně dostaly na nová historická maxima, když se obchodovaly i nad hranicí 500 USD. Následný výběr letošních tučných zisků přinesl rychlý propad, resp. 8. září až k 330 USD.

Index PX po vyřazení akcií CETV doznal změn

15.October » Kurzy.cz
Akcie mediální Central European Media Enterprises (CETV) se na pražské burze naposledy obchodovaly ve čtvrtek 8. října. Při své derniéře zakončily na 104,60 Kč a jejich váha v hlavním indexu PX dosáhla 3,44 %.

Míří snad již akcie EMH na pražskou burzu? V Londýně na novém „maximu“

14.October » Kurzy.cz
Akcie australské společnosti European Metals Holdings (EMH) v úterý na své domovské burze prorazily dřívější letošní maxima a vystoupaly tak již nejvýše od února 2018. Obdobný vývoj zaznamenaly na duálním trhu v Londýně, kde tradičně zaznamenávají...

Restaurace nezavřeme. Ale zavřeme… A alkohol „venku“ se pít také nebude!

12.October » Kurzy.cz
Po dřívějším zákazu například „zpěvu“ dnes vláda rozhodla o dalších restriktivních opatřeních. Přestože už řadu týdnů slyšíme, že vláda nehodlá přistoupit k uzavření ekonomiky, realita začíná být opačná.

Tento týden nabídne dividendy od ConocoPhillips, AbbVie, Foot Locker a spousty dalších

12.October » Kurzy.cz
Na Wall Street již zítra vypukne na plné obrátky letošní poslední výsledková sezóna. Tradičně budou se svými reporty nejprve převažovat přední finanční korporace, když lze v týdnu zmínit giganty BlackRock, Citigroup, JPMorgan, Bank of America, Gol...

Na pražské burze v týdnu klesla jen jedna emise, index PX vzrostl nejsilněji za 2 měsíce

11.October » Kurzy.cz
na stupních vítězů se z hlediska likvidity v týdnu umístily jen bankovní tituly v čele s akciemi MONETA (367 mil. Kč) akcie CETV ve čtvrtek při své derniéře s největším objemem obchodů v daném dnu (105 mil.

Tato informační stránka o Jiří Zendulka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Zendulka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes