15
new stories - click to show

Václav Žmolík Český novinář

Related to

13. komnata Kateřiny Žbirkové

14.February » Chytrá Žena
Miroslav Žbirka se se svou budoucí ženou Kateřinou seznámil v době, kdy ještě chodila na gymnázium. Byl o patnáct let starší a v té době už patřil mezi populární zpěváky. Složil pro ni slavný hit

Zažijte svátek sv. Valentýna v Palladiu netradičně

13.February » Protext
Praha 13. února 2024 (PROTEXT) - Ve středu 14. 2. 2024 uplyne 105 let od narození legendárního českého cestovatele Miroslava Zikmunda. Nákupní centrum Palladium připravilo k tomuto výročí výstavu pod názvem „Pocta legendám“ , která je věnována Miros…

Slavní a co je baví. Na návštěvě u Dalibora Gondíka

12.February » ČRo 2 - Praha
Václav Žmolík si tentokrát bude s Daliborem Gondíkem a jeho otcem pouštět mašinky a vy zjistíte, jaké to je propadnout modelařině.

Jak se vám tu žije aneb Slavní a co je baví: Na návštěvě u Dalibora Gondíka

11.February » ČRo 2 - Praha
Václav Žmolík si tentokrát bude s Daliborem Gondíkem a jeho otcem pouštět mašinky a vy zjistíte, jaké to je propadnout modelařině.

Jak se vám tu žije: Na návštěvě u profesora Jana Pirka

14.January » ČRo 2 - Praha
U profesora Jana Pirka se Václav Žmolík bude zajímat o jeho sbírku automobilových a motocyklových veteránů, ve které nechybí Velorex Hugo, Jawa zvaná Pérák a Peugeot Bébé.

Můj život je desetiproudá dálnice

20.December » Klub knihomolů
Nic není nemožné. Jít za svým snem, třebaže se zdá být zcela nereálným, absurdním, aby byl proměněn ve skutečnost. K tomu je třeba houževnatosti, zarputilosti, odvahy, ochoty obětovat vše, co činí člověku život příjemným a pohodlným, pracovitosti a …

Vítám vše, co mi život profesně přinese, ale samozřejmě se tomu snažím jít více či méně naproti

11.December » Kultura21.cz
„Hudba je můj život, můj životní styl, ale jak řekl jeden můj dobrý kolega muzikant, člověk se nesmí brát příliš vážně a já si myslím, že je to pravda. Ač si život bez pódia a hudby dokážu jen těžko představit, vždy pro mě byla a je na prvním místě …

Jak se vám tu žije: Na svátečním obědě u herečky Ilony Svobodové

10.December » ČRo 2 - Praha
U herečky Ilony Svobodové čeká moderátora Václava Žmolíka sváteční menu o pěti chodech inspirované francouzskou kuchyní. Jejím koníčkem je totiž vaření.

Jak chalupaří slavní: Na návštěvě u Ljuby Krbové

12.November » ČRo 2 - Praha
Herečky Ljuby Krbové se bude Václav Žmolík vyptávat nejen na japonskou zahradu a bojová umění, ale i na její zájem o cestování i vášeň pro fotografii.

Speciály u příležitosti 105. výročí vzniku Československa

27.October » Parabola.cz
Rádio Slovensko a Rádio Slovakia International připravili v sobotu 28. října u příležitosti 105. výročí vzniku společného státu Čechů a Slováků speciální vysílání.

V Zikmundově vile můžete přijít na setkání s Václavem Žmolíkem

25.October » Zlin.cz
Povídání s podtitulem Cesty Václava Žmolíka vezme návštěvníky Zikmundovy vily do zákulisí olympijských her, na legendární dobrodružný závod Camel Trophy, cesty Po Česku s kamerou i mikrofonem nebo do vinařských lokalit.

Beseda s Václavem Žmolíkem v Zikmundově vile

25.October » Informuji.cz
Pravidelné besedy s názvem „Setkání na koži“ v proslulé knihovně... | Zlín - (2023-11-08 17:30:00 - 2023-11-08 00:00:00)

Tato informační stránka o Václav Žmolík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Žmolík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes