Pavla Zrunková

Related to

Zdravotní plán města čeká na připomínky veřejnosti

9.January » Kopřivnice
Kopřivnice – Dnešním dnem startuje možnost připomínkovat nový Zdravotní plán města Kopřivnice, který byl zpracován na následující tři roky.

In.F.Obálky chtějí pomoci chránit také kopřivnické seniory

13.December » Kopřivnice
Kopřivnice – V Moravskoslezském kraji se začíná šířit projekt s názvem IN.F.Obálka, který si klade za cíl zvýšit bezpečnost seniorů. Obálky s informacemi o dříve narozených jsou již pár dní k dostání také na kopřivnické radnici.

Centrum Pětka bude slavnostně otevřeno již tento čtvrtek

10.June » Kopřivnice
Kopřivnice – V závěru týdne se vůbec poprvé otevřou „brány“ nového komunitního centra Pětka. Slavnostní otevření je připraveno na čtvrtek 13. června 2019 a návštěvníci si budou moci prohlédnout zrekonstruované prostory.

V dubnu odstartuje třetí ročník Křížovkářské ligy

26.March » Kopřivnice
Kopřivnice – Potřetí se Kopřivnice zapojí do projektu Ivana Sekaniny a Moravskoslezského kraje, takzvané Křížovkářské ligy. Soutěž pro milovníky křížovek starší šedesáti let odstartuje již 4. dubna 2019.

Herci přivezou do Kopřivnice projekt na podporu seniorů bez nehod

28.February » Kopřivnice
Kopřivnice – V polovině příštího týdne do města automobilů dorazí osvětový projekt s názvem Senior bez nehod. Dříve narozeným z Kopřivnice a okolí herečka Jaroslava Obermaierová a zpěvák Jiří Štědroň poradí, jak zvýšit svou bezpečnost v dopravě.

Jak na spotřebitelské právo poradí beseda

19.February » Kopřivnice
Kopřivnice – Jak na spotřebitelské právo v denním životě? Zejména seniorům z Kopřivnice a blízkého okolí poradí stejnojmenná beseda věnovaná právě tomuto tématu.

Turnaj v bowlingu pro dříve narozené

23.January » Kopřivnice
Kopřivnice – První letošní akce v rámci programu Aktivní senior 2019 je za dveřmi. Již zítra změří své síly v bowlingovém turnaji dříve narození z Kopřivnice a blízkého okolí.

Tato informační stránka o Pavla Zrunková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Zrunková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes