Kateřina Zvonková

Vztahuje se k

Staronový šéf protokolu prezidenta pochází z Přílep na Kroměřížsku

Praha – Byl pověřen řízením odboru protokolu prezidenta republiky a pochází z kroměřížského regionu. Miroslav Sklenář, který teto týden nahradil ve funkci Jindřicha Forejta, se totiž narodil v roce 1970 v Přílepech u Holešova.

Řidiči pozor, mrznoucí srážky ve Zlínském kraji tvoří náledí

Zlínský kraj - Brzké ranní mrholení pořádně zkomplikovalo cestu do práce řidičům i chodcům v celém Zlínském kraji. V kombinaci s teplotami pod bodem mrazu se totiž na cestách i chodnících začala tvořit ledovka.

ON-LINE rozhovor s jednatelkou realitní kanceláře Kateřinou Zvonkovou

5.prosince » Slovácký deník
Region – Zajímá vás, jak se vyvíjejí ceny realit v kraji, kdo platí daň z nabytí nemovitosti nebo jaká práva a povinnosti mají realitní makléři? Zeptejte se už ve středu 7. prosince v 10 hodin jednatelky přerovské realitní kanceláře GALERIE REALIT...

V Hranicích se bude sbírat elektroodpad zábavně

30.srpna » Hranice
Na zábavnou sběrnu elektroodpadu se v pátek 9. září promění Masarykovo náměstí v Hranicích. V době od 9 do 17 hodin tu bude probíhat akce jako z Divokého západu „Elektroodpad na odstřel“, kterou pořádá společnost Elektrowin.

Tato informační stránka o Kateřina Zvonková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Zvonková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes