Stanislava Zvonková

Vztahuje se k

Vdově Vlastimile Pinďákové (74) vjel do pokoje autobus: Přišla o dům!

28.ledna » Aha!
Je vdova, žije sama a ve vteřině přišla o střechu nad hlavou. Vlastimile Pinďákové (74) z Haluzic na Zlínsku najel do domu autobus. Náraz byl tak silný, že obvodovou zeď posunul o více než půl metru. Seniorka byla v tu chvíli naštěstí na chodbě.

Drahošovo, nebo Zemanovo?

25.ledna » Zlínský deník
Podhradí – Ticho a zase jen ticho, nikde není vidět ani noha. Takto mě vítá sněhem zapadlá vesnička Podhradí, která je obklopena ze tří stran lesy a nachází se v bezprostřední blízkosti lázní Luhačovice.

Za výbuch ve Vrběticích má lidi odškodnit viník. Místní ale nevěří, že se někdy najde

14.srpna » iHNED.cz
Stát má vyměnit nebo vykoupit pozemky, které zasáhl výbuch muničního skladu ve Vrběticích. Majitelé se však obávají, že jim odkoupení pozemků škodu nenahradí, a budou se tak muset obracet na viníka, stejně jako ostatní poškození. Lidé nevěří, že s...

Problém s vodou vyřešil v Haluzicích vodovod

2.července » Zlínský deník
Haluzice - /SERIÁL HODINA NA VENKOVĚ/ Haluzice jsou horskou valašskou obcí u severního okraje Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Přestože v ní žije jen necelá stovka obyvatel, nebojí se velkých vizí a dokonce mají i tajnou „kešku".
Lenka Javorková - Tisková mluvčí
Antonín Seďa - Politik za ČSSD
Česká vláda - Státní úřad
Miloš Zeman - Prezident ČR
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje

Tato informační stránka o Stanislava Zvonková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Zvonková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes