Alessandra Ambrosiová

Related to

BÍDA I DIVOČINA: Víme, kam jezdí světové celebrity na prázdniny!

4.July » Šíp
Chtěli byste si letošní léto užít jako skutečná celebrita? Není nic jednoduššího. Stačí jen vědět, kam se ty opravdové hvězdy chystají a jak si tam rády užívají. A to se s naším přehledem dozvíte!

SEXY VÁLKA v Cannes: Supermodelky si poměřovaly prsa a rozparky!

24.May » Šíp
Letošní festival v Cannes sice minulou neděli skončil, dozvuky z věhlasné události, na které nesmí chybět žádná ze světových hvězd, ale ještě pokračují. Z téhle války sexy modelek přechází zrak…

Božská NEHODA! Jedna ze světových topmodelek POPRVÉ odhalila bradavku!

10.May » Šíp
Nehody s garderobou se slavným ženám dějí poměrně často. Tentokrát je ale nedobrovolné odhalení bradavky opravdu pikantní, protože se přešlap stal světové supermodelce! A navíc poprvé…

Ples Met Gala ovládly metalické róby

4.May » Novinky.cz
Každý rok, první pondělí v květnu, se v Metropolitním muzeu umění v New Yorku koná velká akce, srovnatelná s filmovými Oscary, či snad předáváním Zlatých glóbů. Jde o charitativní ples Met Gala, který zaštiťuje módní velikánka a šéfredaktorka časo...

Nejdokonalejší maminka na světě? Topmodelka se v 35 letech fotila NAHÁ!

12.April » Šíp
Mělo se za to, že kolem dvacítky jsou ženy nejkrásnější. Světová topmodelka ovšem toto tvrzení staví na hlavu. Podívejte se, jak vypadá nahá v pětatřiceti letech!

Nádherná brazilská modelka má šokující VADU NA KRÁSE! Jakou, zjistíte uvnitř…

6.April » Šíp
Tahle sexy brunetka jen potvrzuje pravidlo, že některé Brazilky snad mají práci modelky v genech… Bohužel Paola Antoniniová (21) má jednu velkou odlišnost!

Móda na Grammy uchvátila jednoduchostí, barvami i průstřihy

16.February » Novinky.cz
Hudební ceny Grammy ovládla ve velkém mladičká zpěvačka Taylor Swiftová. Překvapila nejen novým účesem, ale i originálně řešenou róbou. Ta patřila mezi barevnější, ale i odvážnější šaty večera.
Miranda Kerrová - Australská modelka
Karolína Kurková - Česká supermodelka
Petra Němcová - Česká modelka
Penélope Cruz - Španělská herečka

Tato informační stránka o Alessandra Ambrosiová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alessandra Ambrosiová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes