Martin Ander

Vztahuje se k

Brňané musí dotaci na roční šalinkartu zdanit

27.dubna » Vlčoun.cz
BRNO - Podraz na cestující? Tak někteří lidé hodnotí nové sdělení brněnské radnice, že dotaci na šalinkartu musí obyvatelé Brna zdanit. Upozornil na to Finanční úřad pro Jihomoravský kraj. V praxi jde o daňový odvod ve výši 200 korun. I přesto tak...

Příspěvek na šalinkartu musí někteří zdanit. Vedení Brna o tom nevědělo

27.dubna » Moderní Brno
Příspěvek 1 425 korun na roční šalinkartu, na který mají od letošního roku nárok všichni, kdo v Brně platí odpad, podléhá zdanění. Vedení města o tom při schvalování dotace nemělo tušení. Až začátkem tohoto týdne na to po podnětu brněnského Deníku...

Příspěvek na šalinkartu musí někteří zdanit. Vedení Brna o tom nevědělo

26.dubna » iDNES.cz
Příspěvek 1 425 korun na roční šalinkartu, na který mají od letošního roku nárok všichni, kdo v Brně platí odpad, podléhá zdanění. Vedení města o tom při schvalování dotace nemělo tušení, až začátkem tohoto týdne na to upozornil finanční úřad. Dal...

Příspěvek na šalinkartu musí někteří zdanit. Vedení Brna o tom nevědělo

26.dubna » iRegiony Impuls
Příspěvek 1 425 korun na roční šalinkartu, na který mají od letošního roku nárok všichni, kdo v Brně platí odpad, podléhá zdanění. Vedení města o tom při schvalování dotace nemělo tušení, až začátkem tohoto týdne na to upozornil finanční úřad.

Velké firmy v Česku více dbají na životní prostředí

Velké české firmy v posledních letech stále více dbají na environmentální politiku. Potvrzují to například aktuální statistiky České inspekce životního

Příspěvek na roční šalinkartu se musí zdanit. Magistrát o povinnosti netušil

25.dubna » Moderní Brno
Dotace na dopravu? Ano. Ale zaplať, Brňane, daň! Příspěvky na nákup roční elektronické šalinkarty, které letos začal vyplácet magistrát, podléhají podle zjištění Brněnského deníku Rovnost zdanění. Redakci to potvrdil finanční úřad.

Příspěvek na roční šalinkartu se musí zdanit. Magistrát o povinnosti netušil

25.dubna » Brněnský deník
Brno – Dotace na dopravu? Ano. Ale zaplať, Brňane, daň! Příspěvky na nákup roční elektronické šalinkarty, které letos začal vyplácet magistrát, podléhají podle zjištění Brněnského deníku Rovnost zdanění. Redakci to potvrdil finanční úřad.

Jakubské náměstí: pitím piva porušují vyhlášku, problém mohou vyřešit zahrádky

12.dubna » Brněnský deník
Brno /ANKETA/ – Na pověstné jedno pivo vyráží na Jakubské náměstí v Brně každý den desítky lidí a řada z nich si ho vychutná raději venku. I navzdory vyhlášce, která popíjení alkoholu na náměstí i v přilehlých ulicích zakazuje. „Na pivo chodím do ...

Brno: Architektonicko-krajinářská soutěž nábřeží řeky Svratky

Brno už ví, jak by mohlo vypadat svratecké nábřeží. Architektonicko-krajinářskou soutěž, která se zabývala oběma břehy od Riviéry až po Spielberk Office park, vyhrál tým profesora Ivana Rullera.

Martin Sedlák: Příležitosti pro vyšší energetickou soběstačnost domácností i firem

Českým domácnostem i firmám se otevírají nové možnosti ke získání podpory pro výstavbu obnovitelných zdrojů nebo realizaci projektů energetických úspor. Nízkouhlíkové technologie dostávají zelenou.

Proměna nábřeží počítá s kolonádou i brody. Návrh zaujal souzněním s vodou

5.dubna » Moderní Brno
V architektonické soutěži o podobu svrateckého nábřeží zvítězil tým Ivana Rullera. Projekt za 360 milionů korun promění okolí Svratky za tři až čtyři roky.

Proměna nábřeží počítá s kolonádou i brody. Návrh zaujal souzněním s vodou

Brno - V architektonické soutěži o podobu svrateckého nábřeží zvítězil tým Ivana Rullera. Projekt za 360 milionů korun promění okolí Svratky za tři až čtyři roky.

Tato informační stránka o Martin Ander zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Ander" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes