David Audrlický

Vztahuje se k

J.A.R., Jelen, Mig 21, Vypsaná fiXa, Wohnout. Majáles nabídne pestrý program

11.května » Pardubický deník
Pardubice – Tradiční studentská oslava příchodu jara - majáles - bude opět v Pardubicích dvoudenní. Odstartuje v pátek po poledni a potrvá do sobotní půlnoci. Konat se bude na třech pódiích na louce u koupaliště Cihelna.

Hrůza, Jelen, Mandrage, Chinaski. Pardubický majáles je poprvé dvoudenní

11.května » iDNES.cz
Pardubický majáles opět roste. Po několik let starém přestěhování ze stísněných prostor u kolejí, které zvětšilo areál, se tradiční studentská akce rozrůstá programově. Na louce u koupaliště Cihelna se bude hrát v pátek i v sobotu. Další články k ...

Hrůza, Jelen, Mandrage, Chinaski... Majáles je letos poprvé dvoudenní

11.května » iRegiony Impuls
Pardubický majáles opět roste. Po několik let starém přestěhování ze stísněných prostor u kolejí, které zvětšilo areál, se tradiční studentská akce rozrůstá programově. Na louce u koupaliště Cihelna se bude hrát v pátek i v sobotu.

Pořadatelé Majálesu dotaci nedostali, příloha žádosti byla moc velká

2.května » iDNES.cz
Majáles Pardubice od města neobdržel požadovanou dotaci. Oficiálním důvodem je přitom nesplnění formálních podmínek žádosti. Problém s dotací má i Oblaka fest - ten se dokonce letos vůbec konat nebude. Další články k tématu: Slunce, hudba a sběr k...

Pořadatelé Majálesu dotaci nedostali, příloha žádosti byla moc velká

2.května » iRegiony Impuls
Majáles Pardubice od města neobdržel požadovanou dotaci. Stejný problém má i Oblaka fest - ten se dokonce letos vůbec konat nebude.
Dan Bárta - Český zpěvák, textař a fotograf
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o David Audrlický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Audrlický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes