Jan Bartoň

Vztahuje se k

Barmská prezidentka Su Ťij promluvila

13:09 » blog.idnes.cz
Z Barmy – Myanmaru uprchly za poslední měsíc podle některých údajů až sta tisíce Rohingů. Tito obyvatelé Barmy vyznávají islám a Západ začal o vyhánění Rohingů mluvit jako o genocidě. Kritice se nevyhnula ani Su ťij.

Zaorálek myslel na Trockého

18.září » blog.idnes.cz
Nehoda ministra Lubomíra Zaorálka je mimo jiné doplněná rozhovorem na novinky.cz. V něm se Zaorálek přiznává, že po zranění hlavy myslel na Trockého.

POLITIKA: Půjde Babiš do vazby?

18.září » Neviditelný Pes
Andrej Babiš se ohradil vůči tomu, že by měl být vzat do vazby. Prezident Miloš Zeman tvrdí, že by Babiše jmenoval premiérem, i kdyby byl ve vazbě. To Babiš nechápe.

POLITIKA: Horáček chce odpouštět penále z dluhů

16.září » Neviditelný Pes
Michal Horáček se blýskl svým návrhem, aby stát odpustil dlužníkům penále z dluhů. Už o tom prý jedná i s politickými stranami.

Horáček chce odpouštět penále z dluhů

14.září » blog.idnes.cz
Michal Horáček se blýskl svým návrhem, aby stát odpustil dlužníkům penále z dluhů. Už o tom prý jedná i s politickými stranami.

POLITIKA: Lidovci chtějí tři Národní divadla

12.září » Neviditelný Pes
Z volebního programu KDU-ČSL: Prosadíme postavení Moravského národního divadla v Brně a Slezského národního divadla v Ostravě na stejnou úroveň jako Národní divadlo v Praze.

POLITIKA: Babišova „trafika“?

11.září » Neviditelný Pes
Shodou okolností se právě v době vydání Andreje Babiše policii koná soud o „trafikách“ Petra Nečase. V případu, kvůli němuž po zásahu policie na Úřadu vlády padla jeho vláda.

GLOSA: Ptákovina, nebo vážná věc?

9.září » Neviditelný Pes
Jistý muž, neznalý zákonů České republiky, přeložil nápis na soše na Karlově mostě do arabštiny, aby si i ostatní znalí písma arabského mohli arabsky přečíst, co to bylo za křesťanského svatého. Zelenou fixkou.

Učitelé chtějí stávkovat

6.září » blog.idnes.cz
Učitelské odbory vyhlásily stávkovou pohotovost jako výstrahu vládě, která se jim „zdráhá“ zvýšit platy o 15%. Odbory požadují takový růst učitelských platů, aby jejich průměr byl na úrovni 130% průměru ČR.

Ptákovina zelenou fixkou nebo vážná věc?

6.září » blog.idnes.cz
Jistý neznalý muž zákonů České republiky přeložil nápis na soše na Karlově mostě do arabštiny, aby si i ostatní znalí písma arabského mohli arabsky přečíst, co to bylo za křesťanského svatého. Zelenou fixkou.

POLITIKA: Babiš premiérem?

4.září » Neviditelný Pes
Se zájmem jsem si přečetl zprávu o tom, že mezi „kandidáty na Hrad“ opět vyhrál lékař a aktivista Marek Hilšer. Podle Hilšera by prezident neměl jmenovat premiérem osobu, která je velmi vážně podezřelá z podvodu.

KLDR: Dělá Kim dlouhý nos na USA a Japonsko?

2.září » Neviditelný Pes
Vojenští analytici popisující situaci kolem raketového a jaderného programu Severní Koreje přicházejí s tím, že Kim udělal na Japonsko a USA „dlouhý nos“. Opravdu je to tak?

Tato informační stránka o Jan Bartoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bartoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes