Jan Bartoň

Vztahuje se k

POLITIKA: STAN mění před sjezdem ČSSD svou politiku

17.února » Neviditelný Pes
Šest poslanců STAN se rozhodlo ukončit „nespolupráci“ s hnutím ANO a rozhodlo se za určitých podmínek podpořit vládu hnutí ANO. Chtějí tak eliminovat podporu KSČM a SPD.

City Cross Sprint 2018 ovládl Francouz Renaud Jay

16.února » e-sportfoto.cz
Šestý ročník ČEZ City Cross Sprintu v Dolní oblasti Vítkovice opět nabídl nádherné těsné a napínavé souboje doslova tělo na tělo. Zlomené hůlky i pády provázely vyřazovací jízdy hlavního závodu mužů. Ve finále se představili dva Češi a dva Francou...

POLITIKA: Babiš zatím prohrál

16.února » Neviditelný Pes
Andrej Babiš na Slovensku prohrál soud o jeho spolupráci s StB. Stalo se tak po rozhodnutí slovenského Ústavního soudu, který případ vrátil obecným soudům, které rozhodovaly předtím v jeho prospěch.

Zlomené hůlky a pády ve Vítkovicích

14.února » HoryDoly.cz
Šestý ročník City Cross Sprintu v Dolní oblasti Vítkovice opět nabídl nádherné těsné a napínavé souboje doslova tělo na tělo. Zlomené hůlky i pády provázely vyřazovací jízdy hlavního závodu mužů. Ve finále se představili dva Češi a dva Francouzi. ...

Lyžaři předvedli dramatické souboje

12.února » Ostrava
Šestý ročník City Cross Sprintu v Dolní oblasti Vítkovice opět nabídl nádherné těsné a napínavé souboje. Ve finále se představili dva Češi a dva Francouzi. Z triumfu se nakonec radoval Renaud Jay. Francouzský dvojblok přerušil stříbrný Dušan Kožíš...

POLITIKA: Kam s nimi?

12.února » Neviditelný Pes
Hodně voličů zklamaných z porážky Jiřího Drahoše formuluje své názory tak, že by voliče Miloše Zemana poslali na Východ a speciálně komunisty do Severní Koreje. Kam ale poslat ty, co volili Jiřího Drahoše? Na Mars?

Zlomené hůlky a pády provázely ČEZ City Cross Sprint 2018, který ovládl Francouz Renaud Jay

11.února » sportovnilisty.cz
Šestý ročník ČEZ City Cross Sprintu v Dolní oblasti Vítkovice opět nabídl nádherné těsné a napínavé souboje doslova tělo na tělo. Zlomené hůlky i pády provázely vyřazovací jízdy hlavního závodu mužů. Ve finále se představili dva Češi a dva Francou...

MÉDIA: Katastrofismus, kam se podíváš

10.února » Neviditelný Pes
Server Aktuálně obsahuje dva základní přístupy k politické situaci v Česku a ve světě. Donald Trump je darebákem ve světě a Miloš Zeman je darebákem v Česku. Specialistou na Trumpa je Daniel Anýž, specialistou na Miloše Zemana Martin Fendrych.

MÉDIA: The Washington Post – nová „Pravda“

3.února » Neviditelný Pes
List The Washington Post uveřejnil komentář k výsledkům prezidentské volby v Česku. Znovuzvolení Zemana podle listu připomíná kampaň Donalda Trumpa.

POLITIKA: Gazdík – k Babišovi to není “nic osobního“

2.února » Neviditelný Pes
Na tiskové konferenci STAN prohlásil jeho předseda Petr Gazdík, že požadavek na to, aby ve vládě nebyl trestně stíhaný člověk, není vůči Babišovi „nic osobního“. Nevěřím tomu ani za mák.

POLITIKA: Zeman vyhrál

31.ledna » Neviditelný Pes
Miloš Zeman zvítězil ve volbách nad Jiřím Drahošem. Zklamání Drahoše bylo evidentní, i on podlehl dojmu, že s podporou médií má volby v kapse.

GLOSA: Víra v báchorky

29.ledna » Neviditelný Pes
Podle průzkumu mezi Američany přesně 50 % jich věří na to, že Rusko ovlivnilo výsledek voleb a že s ním Donald Trump tajně spolupracoval. Rovněž 50 % jich věří, že za útokem civilních letadel na WTC bylo spiknutí.

Tato informační stránka o Jan Bartoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bartoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes