Jan Bartoň

Vztahuje se k

POLITIKA: Ústavní puč?

21.listopadu » Neviditelný Pes
Leccos jsem již od českých politiků zaslechl. Poslední projev Miroslava Kalouska před zahájením schůze poslanecké sněmovny mne opět přesvědčil, že Kalousek je mistrem politických zkratek. Jednání Zemana a Babiše nazval ústavní puč.

POLITIKA: Demokratický blok - příliš pozdě

18.listopadu » Neviditelný Pes
Často se tvrdí, že radši pozdě než nikdy. V případě poražené pravice je vytvoření tak zvaného Demokratického bloku bezmála měsíc od voleb jen dokladem toho, že si jednotlivé strany uvědomily svou skutečnou „sílu“ pozdě.

POLITIKA: Lidovci brečí nejvíc

16.listopadu » Neviditelný Pes
Probíhající jednání o vytvoření orgánů poslanecké sněmovny a vlády ukazují na to, že odchod z vlády nejvíce trápí KDU-ČSL. Jinak se totiž vystoupení Pavla Bělobrádka po jednání s prezidentem Zemanem nedá vyložit.

USA: McCain, apoštol politické korektnosti

15.listopadu » Neviditelný Pes
Republikán John McCain byl v roce 2008 kandidátem republikánů na prezidenta a prohrál s Barackem Obamou. Byl proti Donaldu Trumpovi během republikánských primárek roku 2016 a pracuje proti němu stále.

MÉDIA: Amerika, jak doopravdy vypadá?

13.listopadu » Neviditelný Pes
Lidovky.cz jsou periodikem, které vesměs přetiskuje názory o tom, že je Donald Trump „ruský špion“. Proto mě překvapilo, že přetiskly rozhovor s izraelským spisovatelem o tom, jak se mu dnešní USA jeví.

POLITIKA: „Objev“

11.listopadu » Neviditelný Pes
Piráti svolali schůzku stran kromě hnutí ANO. Dorazily jen některé, které si zanadávaly na babišovce, okamurovce a komunisty, a prohlásily, že se nám „rýsuje“ vláda ANO s podporou SPD a KSČM. Prostě „objev“.

POLITIKA: Je Zeman vážně nemocen?

10.listopadu » Neviditelný Pes
Šuškanda v Česku již vybublala na povrch, a tak se již na internetu šíří zpráva, že Miloš Zeman má rakovinu, ví o tom, ale nechce se léčit. A přesto kandiduje.

POLITIKA: Nezákonné odposlechy zase na scéně

9.listopadu » Neviditelný Pes
Soudkyně Hana Králová rozhodla o tom, že odposlechy v kauze Jany Nečasové jsou nezákonné. Plno lidí se rozčiluje, protože „rudovlasá furie“ zase uniká spravedlnosti. Anebo je to trochu jinak?

POLITIKA: Blesk z čistého nebe

8.listopadu » Neviditelný Pes
Mirek Topolánek, bývalý premiér Česka, se chce ucházet o funkci prezidenta. Ve výčtu uchazečů tak už chybí pouze bývalí premiéři Jiří Paroubek a Bohuslav Sobotka. Možná se dočkáme příště.

POLITIKA: Pane Fialo, zahoďte politologické poučky

7.listopadu » Neviditelný Pes
Politologové jsou vždy připraveni snést celou nůši návrhů, jak by se mělo „správně postupovat“. Ústavní právníci podobně. Jenom jaksi zapomínají na tu „tvrdou“ realitu.

USA: Skandální odhalení

6.listopadu » Neviditelný Pes
Ruská stopa podpory Donalda Trumpa dostala zajímavý náboj. Zjistilo se , že se demokraté snažili v Rusku najít na Trumpa špínu. A že za to hezky zaplatili.

LETY: Tak se to „vyřešilo“

4.listopadu » Neviditelný Pes
Odkup vepřína v Letech byl schválen vládou Bohuslava Sobotky v režimu „vyhrazené“ a částka za vepřín byla oznámena až po volbách. Že by záměrně?

Tato informační stránka o Jan Bartoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bartoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes