Sylva Dvořáčková

Vztahuje se k

Kapucínský klášter ve Fulneku má naději na opravu. Muzeum tam chce nové expozice

4.července » ČRo Ostrava
Kapucínský klášter ve Fulneku je už jen stínem své bývalé krásy. Otlučené zdi a zčásti propadlé stopy kontrastují s vedlejším kostelem svatého Josefa, který se před 11 lety dočkal rekonstrukce. Muzeum Novojičínska doufá, že na potřebnou opravu zís...

Rodný dům Františka Palackého v Hodslavicích zeje prázdnotou. Expozice ustoupila rekonstrukci

7.února » ČRo Ostrava
V památníku Františka Palackého v Hodslavicích na Novojičínsku začala několikaměsíční rekonstrukce. Venkovský dům, ve kterém se tento politik a historik narodil, dostane hlavně lepší izolaci proti vlhkosti. Příští zimu pak přibude i nová expozice.

Hodslavice chtějí přestavět náves podle námětu obyvatel

23.prosince » ČRo Ostrava
V polovině roku 2018 bude v Hodslavicích na Novojičínsku zřejmě pořádně rušno. Připomínat se bude 220 let od narození otce národa Františka Palackého. Přípravy na oslavy se už pomalu rozjíždějí.

Ve Štramberku vzniká nové Muzeum Šipka. Nabídne repliku známé jeskyně

14.prosince » ČRo Ostrava
Nové muzeum o pravěku a archeologii připravují ve Štramberku. Dostane název po známé jeskyni Šipka, ve které koncem 19. století našli čelist neandrtálského dítěte. A nejenom to – celé přízemí bude totiž jako jeskyně vypadat. A to i včetně zvuků a ...
Jan Ámos Komenský - Český lingvista, kněz a spisovatel

Tato informační stránka o Sylva Dvořáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sylva Dvořáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes