Iva Dvořáková

Vztahuje se k

Špatná zpráva z nemocnice: Bavič Novotný (70) potřebuje operaci, ale tělo zákrok nezvládne!

5.března » Blesk.cz
Lékaři mají v případě Petra Novotného (70) svázané ruce! A on stále leží v nemocnici. Ulevil by mu poměrně jednoduchý zákrok, ale lékaři ho už po tolika narkózách a ve špatném zdravotním stavu nemohou operovat.

Špatné zpráva z nemocnice: Bavič Novotný (70) potřebuje operaci, ale tělo zákrok nezvládne!

5.března » Blesk.cz
Lékaři mají v případě Petra Novotného (70) svázané ruce! A on stále leží v nemocnici. Ulevil by mu poměrně jednoduchý zákrok, ale lékaři ho už po tolika narkózách a ve špatném zdravotním stavu nemohou operovat.

Jizvy na těle i na duši: Kateřina (24) o své těžké kožní nemoci

1.března » Aha!
Kateřina trpí chronickou zánětlivou nemocí kůže od svých 20 let, správnou diagnózu se dozvěděla po 4 letech. Měla štěstí, protože u hidradenitidy trvá stanovení diagnózy v průměru až 8 let. Onemocnění je málo známé veřejnosti i lékařům.

Mužský přechod existuje: Nízkou hladinou testosteronu trpí každý pátý muž

1.března » Blesk.cz
Výkyvy nálad, tloustnutí, ubývání ochlupení, nízké libido a potíže v sexu – i tak se projevuje nízká hladina testosteronu především u mužů po padesátce. Výjimkou ale nejsou podle odborníků ani pánové, které »mužský přechod« zastihne i o dost dřív.

Silikonové milence koupí dárek k Valentýnu!

12.února » Aha!
Myslíte, že umělou pannu na sex si pořizují úchylní nebo frustrovaní muži? Není to tak. To potvrzuje i pan Milan (36) z jižní Moravy!

Silikonové milence koupí dárek v Valentýnu!

12.února » Aha!
Myslíte, že umělou pannu na sex si pořizují úchylní nebo frustrovaní muži? Není to tak. To potvrzuje i pan Milan (36) z jižní Moravy!

Pomeje po operaci rakoviny hrtanu: Nesmí polykat ani sliny

22.ledna » Blesk.cz
Vydal se na dlouhou cestu. Druhý den po vyoperování hrtanu a hlasivek lékaři Jiřího Pomeje (53) sice už staví na nohy a nutí k pomalé chůzi. V nemocnici si ale Jirka, a to pokud vše bude dobře probíhat, ještě stejně pobude 40 až 50 dnů.

Co nechtěně odhalila vánoční fotka Menzela: Dýchal za něj přístroj!

29.prosince » Blesk.cz
Aby se vrátil zpátky do života, musel svést tvrdý boj s agresivním meningokokem. A nebylo to jen tak! Oscarového režiséra Jiřího Menzela (79) podle zjištění Blesku držely při životě mnoho dní hlavně přístroje, jež za něj dýchaly.

Modelce (26) explodovaly implátaty v zadku a málem přišla o život: Teď chce další plastiku!

27.prosince » Blesk.cz
Kvůli touze po perfektním pozadí málem přišla o život, teď ale modelka riskuje znovu. Britské krásce Mie (26) po zpackané plastice před dvěma lety praskly implantáty v zadku a málem umřela, nyní se ale chystá na další zkrášlující operaci. Tentokrá...

Vánoce jsou svátky přejídání. Jak „obžerství“ nejlépe přežít ve zdraví?

23.prosince » Blesk.cz
Vánoce jsou svátky klidu, hojnosti a v posledních letech už také přejídání. Vánoční cukroví, smažený kapr, salát, chlebíčky, vánočka, to všechno jsou kalorické bomby. Lidé se rozvalí u televize, nehnou se a propadají obžerství. Každoroční varování...

Šmucler: ZA MODERNÍ A KVALITNÍ LÉČBU SI PŘIPLATÍTE. Speciál Aha - VŠE O NAŠEM CHRUPU!

3.prosince » Aha!
Docent MUDr. Roman Šmucler, stomatolog a majitel kliniky Asklepion, si povídal s Nedělním Aha! o tom, proč je zubařina drahá, kdy se vyplatí připlatit si za stomatologický zákrok, ale i o tom, jak o své zuby pečovat.

Kardiolog Neužil mezi odborníky Blesku: Jak se dá léčit srdeční arytmie?

22.listopadu » Biják.cz
Mezi odborníky Blesku, kteří dvě hodiny odpovídali po telefonu čtenářům Blesku a radili jim s jejich zdravotními problémy, byl i profesor Petr Neužil, známý kardiolog. Podívejte se na video!

Tato informační stránka o Iva Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes