David Janeczek

Vztahuje se k

Končící šéf SPD Martin Schulz nebude součástí německé vlády

9.února » Seznam Zprávy
Martin Schulz se v pátek vzdal postu šéfa diplomacie v rýsující se koalici v Německu. Tu nejspíš znovu povede kancléřka Merkelová.

Velká voda ohrožuje Bolívii. Vyžádala si šest lidských životů, tisíce lidí zanechala bez domova.

9.února » Seznam Zprávy
V Jižní Americe bojují s povodněmi. Domovy tisíců lidí poškodila valící se voda v Bolívii a Argentině. Přírodní katastrofa má nejméně šest obětí. Výhled počasí na následující týdny slibuje další deště.

Osm hodin a sedm minut, v rekordně dlouhém proslovu se demokratka Pelosiová postavila za práva imigrantů

8.února » Seznam Zprávy
Rekordní proslov zazněl ve Sněmovně reprezentantů z úst Nancy Pelosiové. Na vysokých podpatcích, bez jediné přestávky mluvila dlouhých osm hodin a sedm minut. Protestovala takto proti situaci ohledně imigrantů, kterým hrozí deportace.

To nechcete zažít. Dvě a půl hodiny na úřadě a dozvíte se: „Nevím. Neznám. Vyjádřím se do 30 dnů“

8.února » Seznam Zprávy
Nabízíme vám bonusový materiál k nové epizodě Zvláštního vyšetřování. Jde o syrový záznam z jednání na finančním úřadě. Upozornění: určeno jen pro otrlé.

Tajemství náměstka Prymuly za miliardu: Zakázky firmám, se kterými měl soukromý byznys?

8.února » Seznam Zprávy
1 015 362 222 korun. Tolik zaplatila Fakultní nemocnice v Hradci Králové společnostem, se kterými obchodovala firma, v níž figuroval bývalý ředitel hradecké nemocnice a současný náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula.

Ať Okamura ve Sněmovně čelí přímé demokracii. Co řekl o táboře v Letech, je sprosťárna, míní šéf Pirátů

8.února » Seznam Zprávy
Výroky Tomio Okamury jsou historicky problematické. Živí se na lidském neštěstí, hodnotí šéfa SPD předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.

Kuchaři a cukráři míří na svou olympiádu, takhle na ni trénují

8.února » Seznam Zprávy
Olympijské hry čekají sportovce už na konci tohoto týdne, svoji olympiádu mají ale i kuchaři. I na té nás reprezentuje národní tým.

Úřad prověřuje nákup kamer pro sanitky. Provokuje členství majitele vítězné firmy v hnutí ANO

6.února » Seznam Zprávy
Vedení Královéhradeckého kraje řeší nákup kamer pro 50 krajských sanitek. Hradecká záchranka patří mezi poslední v republice, které nejsou vybaveny kamerami. Vedení zdravotnické záchranné služby loni v prosinci podepsalo smlouvu s vítěznou firmou ...

Král se vrací domů. Bude Jágr za Kladno v sobotu hrát, nebo kličkovat v pravidlech?

30.ledna » Seznam Zprávy
Kladno potvrdilo přestup legendy. Aby za něj ale Jaromír Jágr mohl hrát i případnou baráž, měl by nastoupit už v sobotu proti Benátkám. Je otázkou, jestli po zranění zvládne celý zápas nebo obehraje hokejové předpisy.

Tato informační stránka o David Janeczek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Janeczek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes