Gaby Khazalová

Vztahuje se k

Neštěstí z šesti volebních spotů aneb Bitva s prasetem

21.října » Deník Referendum
Pro povzbuzení volební nálady přinášíme komentovaný přehled hlavních klipů letošní kampaně. Zbývajícím kandidujícím stranám se autoři Gaby Khazalová a Petr Bittner raději nevěnovali.

Do Nových Hradů se měli valit uprchlíci. Dnes je tu lidé ale neřeší

15.října » Deník Referendum
Zdá se, že ospalé příhraniční jihočeské městečko prožívá politiku stále na pravo-levé ose. Pro levicové voliče je větším problémem nežli ANO antisociální pravice. Babiš naopak vadí hlavně voličům Pirátů, kterých se tu zdá být taky dost.

Resortní pojišťovna poslala statisíce na „tajnou” konferenci. Neví se ale, jestli vůbec byla

31.srpna » Seznam Zprávy
Měla se konat v Ivančicích. Místo konání a účastníky konference však sponzorovaní pořadatelé nechtějí prozradit.

Gaby Khazalová: Vložka není kosmetika

11.srpna » Deník Referendum
Pokud se socialismu vyčítá, že lidem nedokáže zabezpečit ani toaletní papír, můžeme se stejnou nadsázkou vyčíst kapitalismu, že některým ženám nedokáže zajistit vložky a tampony a zbytek nesmyslně odírá.

Pražské židle & stolky aneb Jak důležité je lelkovat

Město Praha letos do veřejného prostoru rozmístilo další sadu přenosných stolků a židliček. Přes menší mouchy dávají naději na oživení mrtvých prostranství. Reportáž Gaby Khazalové ukazuje, co dokáže pár kusů levného nábytku.

Gaby Khazalová: Tesknění po české hospodě

Česká hospoda nezanikla ani rukou všemocného trhu, ani pěstí šikanujícího státu, ale proměnou způsobů aktivního zapojení do života na venkově. Venkov potřebuje komunitní prostory, soukromá restaurační zařízení to ale nejsou.

Gaby Khazalová: I mě by z plovárny vyvedli

12.července » Deník Referendum
Svoboda nespočívá v tom, že budou ženy chodit na koupaliště oblečené tak, jak jim to předepisuje úzus vytvořený muži. Svoboda vznikne, až si ženy samy budou vybírat z modelů od nahoty po burkiny.

Reprodukční kliniky se bojí Babiše. Začaly se množit kontroly

30.června » Deník Referendum
Investigace DR: Babišovo podnikání na poli reprodukčních klinik vykazuje rysy nekalých metod, jež užil v jiných oblastech. Zveřejňujeme silné indície, že zneužívá stát k získání strategických informací a posílá na konkurenty kontroly.

Rozhovor s Alenou Wagnerovou: kariéra se dnes považuje za jedinou cestu k emancipaci žen

25.června » Deník Referendum
Při příležitosti vydání českého překladu knihy Žena za socialismu přinášíme rozhovor s její autorkou. S Alenou Wagnerovou jsme hovořili o postavení žen v Československu a na Západě, ale také o stavu současného feministického hnutí.

Gaby Khazalová: Chlupatý nohy schovám doma pod peřinou

16.června » Deník Referendum
Holení nohou je otravná záležitost. Vzepřít se jí je však takřka nemožné, osobní revolta se navíc míjí účinkem. Proč nepožadovat stejný nesmysl po těch, jejichž sexuální fantazie jsme týden co týden se žiletkou v ruce nuceny naplňovat?

Fotka skautky může změnit obraz antifašistických demonstrací, říká její autor

5.května » Deník Referendum
Vladimír Čičmanec vyfotil na protifašistické demonstraci skautku Lucii Myslíkovou. Obrázek, který vyšel nejprve v Deníku Referendum, oblétl světová média. Proč jeho autor některá z nich odmítl? A může podle něj snímek něco změnit?

Rozhovor se Stevenem Hillem: Airbnb je obyčejný hotel, který nerad platí daně

5.května » Deník Referendum
Společnosti, jako jsou Airbnb nebo Uber, do České republiky pronikly teprve nedávno. S předním americkým publicistou a akademikem jsme hovořili o tom, co způsobují ve Spojených státech a o bezmoci tamějších měst reagovat.
Tomáš Vandas - Český politik, bývalý předseda neparlamentní Dělnické strany
Mikuláš Bek - Český vysokoškolský pedagog
Bradley Manning - Americký vojín
Miloš Jakeš - Český politik
Jiří Dolejš - politik za KSČM

Tato informační stránka o Gaby Khazalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gaby Khazalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes