nových článků - klikněte pro zobrazení

Luca Marrone

Berlusconi je zpátky v Serii A. Jeho Monza na druhý pokus prošla přes play off

30.května » Aktuálně.cz
Fotbalisté Monzy si poprvé v historii zahrají v Serii A. O postupu rozhodli nedělní výhrou 4:3 po prodloužení nad Pisou v odvetě play off druhé ligy.

Monza poprvé ligová. Po jízdě slaví i majitel klubu Berlusconi

30.května » iDNES.cz
Fotbalová Monza si poprvé v historii zahraje v Serii A. O postupu rozhodla nedělní výhrou 4:3 po prodloužení nad Pisou v odvetě finále play off druhé italské ligy.

Monza poprvé v historii klubu postoupila do italské Serie A

30.května » Eurofotbal.cz
Fotbalisté Monzy si poprvé v historii zahrají v Serii A. O postupu rozhodli nedělní výhrou 4:3 po prodloužení nad Pisou v odvetě finále play off druhé italské ligy. Monza ve čtvrtek vyhrála první zápas 2:1, ale v Pise poté prohrála 2:3. V prodloužen…

Půltucet pro Crotone! Inter totálně zničil poslední tým tabulky

3.ledna » NOVA Sport
Fotbalisté Interu jdou do čela italské Serie A! V zápase s posledním Crotone totiž zvítězili 6:2 a minimálně do dnešního večera se posunuli na první místo. Crotone přitom nezačalo vůbec špatně. Už ve 12. minutě je poslal do vedení Niccoló Zanellato.…