1.ledna » Ústecký deník
/FOTO/ Připravili jsme pro vás přehled nejúspěšnějších článků Ústeckého deníku za rok 2021. Připomeňte si s námi události, které zaujaly nejvíce lidí nejen v našem regionu, ale i napříč celou Českou republikou.

Půlmaraton v Ústí nad Labem: Homolková vyhrála třetí závod domácí série

19.září » iSport.cz
Ideální běžecké podmínky, rychlá trasa a hodně diváků. Takový byl letošní ročník Mattoni 1/2Maratonu v Ústí nad Labem. V mužské kategorii dominoval Němec Tom Gröschel s časem 1:04:10. Druhý byl jeho krajan Nic Ihlow, který zaběhl o dvě minuty pomale…

Půlmaraton v Ústí nad Labem ovládl Němec Gröschel. Homolková vyhrála třetí závod domácí série

19.září » Sport.cz

OBRAZEM: Centrem Ústí proběhly stovky běžců. Půlmaraton vyhrál Němec

18.září » Ústecký deník
Hlavního závodu 11. ročníku Ústeckého půlmaratonu se v sobotu 18. září zúčastnilo 866 běžců. Nejrychleji trať dlouhou 21,1 kilometrů uběhl Němec Tom Gröschel.

Tato informační stránka o Tom Gröschel Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tom Gröschel Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes