Iga Nová

Vztahuje se k

Pro vánoční dárky do IGY

15.prosince » Móda
Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion!

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa

16.listopadu » iDNES.cz
Nové IGY přivedlo do Českých Budějovic hned několik značek, které se na jihu Čech objevují vůbec poprvé. Za nájem platí desítky tisíc korun měsíčně, ale rozšířené obchodní centrum je pro firmy atraktivní adresou. Další články k tématu: Nové multik...

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa

16.listopadu » iRegiony Impuls
Nové IGY přivedlo do Českých Budějovic hned několik značek, které se na jihu Čech objevují vůbec poprvé. Za nájem platí desítky tisíc korun měsíčně, ale rozšířené obchodní centrum je pro firmy atraktivní adresou.

Nové IGY v Českých Budějovicích otevřelo. Je největším obchodním centrem na jihu Čech

Nové multikino, přes sto obchodů nebo kavárny a restaurace. To vše nabídne rozšířené obchodní centrum IGY na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Provoz zahájilo v pátek dopoledne.

Calzedonia, Ecco, Terranova a další značky konečně na jihu Čech - otevírá se NOVÉ IGY

1.listopadu » Móda
Obyvatelé Jihočeského kraje a zejména Českých Budějovic se konečně dočkají. 3. listopadu otevře svou nově přistavenou část největší jihočeské obchodní centrum IGY.

Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před rokem a půl

20.září » iDNES.cz
Dokončené IGY Centrum na českobudějovické Pražské třídě se otevře za měsíc a půl, konkrétně v pátek 3. listopadu. Stavba nové budovy a rekonstrukce současné, která funguje 11 let, vyjde dohromady na 750 milionů korun. Další články k tématu: Budějo...

Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před rokem a půl

20.září » iRegiony Impuls
Dokončené IGY Centrum na českobudějovické Pražské třídě se otevře za měsíc a půl, konkrétně v pátek 3. listopadu. Stavba nové budovy a rekonstrukce současné, která funguje 11 let, vyjde dohromady na 750 milionů korun.

Multikino CineStar bude v novém IGY centru. Skončí ve Čtyřech Dvorech?

22.března » iRegiony Impuls
Společnost CineStar bude provozovat multikino s devíti sály v rozšířeném centru IGY na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Potvrdila to manažerka budějovického CineStaru Svatava Kopečková. Investoři dosud provozovatele komplexu tajili.

V Budějovicích mohou růst další obchoďáky

České Budějovice – Pozemky u výpadovky na Lišov nebo areál bývalých kasáren ve Čtyrech Dvorech. To jsou jen některá z míst v Českých Budějovicích, kde mohou vyrůst nová obchodní centra. Dovoluje to územní plán města, jenž počítá s možnou výstavbou...

Hrubá stavba nového IGY bude hotová ještě letos

České Budějovice - Do další fáze pokročila stavba nového IGY Centra na českobudějovické Pražské třídě. V existující části obchodního centra dokončili dělníci demoliční práce, nyní se pustí do modernizace prostor a stavby multikina.

IGY roste za provozu, ale rozestavěnou střechou zatéká do obchodů

25.září » iRegiony Impuls
Obchodní centrum v Českých Budějovicích má být hotové pro předvánoční trh na podzim 2017. V krajském městě se staví i na jiných místech. Na rohu Lidické a Mánesovy ulice roste administrativní centrum Piano. Do budoucna se zřejmě bude rozrůstat obc...
Leoš Mareš - Český moderátor a zpěvák

Tato informační stránka o Iga Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iga Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes