Tomáš Nováček

Vztahuje se k

Myslivecká mše s ukázkou pasování

K velmi působivým mysliveckým zvykům a tradicím patří Svatohubertské mše. Díky nim se veřejnost může seznámit i s některými starodávnými mysliveckými rituály.

Třináctka nezachytila úvod

25.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Derby s ostravským Baníkem nedopadlo pro opavskou třináctku dobře. Opaváci nezachytili vstup do zápasu a to nakonec rozhodlo.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Třináctka padla s Valachy

4.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC hostila na hřišti za koupalištěm v neděli celek Valašského Meziříčí. Opavským hráčům se výsledkově nedařilo a Valachům podlehli 2:4.

Třináctka měla střelecké hody, přehrála Vsetín

20.srpna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté SFC věkové kategorie U 13 se ve své letošní premiéře představili proti Vsetínu. Svěřenci trenéra Marcela Klajmona měli nabito ostrými. Výsledek 23:0 svědčí za vše.

Binární opce - Tomáš Nováček a podvod jménem Binatex

4.července » Píše.cz
Možná jste v posledních týdnech zaznamenali sérii podvodných webů, které propagují brokera Binatex. Jedná se o reklamní články o neexistujících obchodnících (např. Jana...

Dvanáctka dokázala zvítězit v Karviné

6.června » SFC Opava
Redakce - Opava – Venkovní zápas na karvinském hřišti byl pro hráče opavské dvanáctky neobyčejným zážitkem. Opavští si totiž mohli vyzkoušet ligové podmínky, přijela je také podpořit řada lidí ze slezské metropole, které svěřenci trenéra Marcela K...

Dvanáctka podlehla Olomouci

31.května » SFC Opava
Redakce - Opava – V dalším mistrovském utkání se dvanáctka Slezského FC představila na hřišti HFK Olomouc. Byť se hostující výběr trenéra Marcela Klajmona snažil ze všech sil, nakonec soupeři podlehl. Prohrál v poměru 3:4.

Dvanáctka má za sebou Třinec a turnaj

25.května » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté opavské dvanáctky mají za sebou velmi náročný program. O víkendu v Polsku absolvovali kvalitními týmy doslova nabitý turnaj a stihli odehrát také mistrovské utkání na půdě Třince, s nimž remizovali nerozhodně 8:8.

Dvanáctka jasně přehrála Uničov

17.května » SFC Opava
Redakce - Opava – Dvanáctka SFC má za sebou další mistrovský zápas. Tentokrát se doma utkala s Uničovem, potvrdila své kvality a s přehledem vyhrála v poměru 16:2. Čtyřmi brankami se zaskvěli Dan Sukdol a Tomáš Němeček.

Tato informační stránka o Tomáš Nováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Nováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes