Tomáš Nováček

Vztahuje se k

Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místo

12.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.

Třináctka startovala na republice

28.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Až do finále halového mistrovství republiky se probojovali fotbalisté naší třináctky. Na kladenské palubovce odehráli pět zápasů, bohužel bez jediného bodového zisku.

Třináctka postoupila do finále republiky

21.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC skvěle prošla kvalifikačním turnajem na mistrovství republiky v halovém fotbalu. Na palubovce v Bílovci vybojovala čtyři vítězství a jednu remízu. O víkendu ji čeká velké finále na Kladně.

Myslivecká mše s ukázkou pasování

K velmi působivým mysliveckým zvykům a tradicím patří Svatohubertské mše. Díky nim se veřejnost může seznámit i s některými starodávnými mysliveckými rituály.

Třináctka nezachytila úvod

25.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Derby s ostravským Baníkem nedopadlo pro opavskou třináctku dobře. Opaváci nezachytili vstup do zápasu a to nakonec rozhodlo.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Třináctka padla s Valachy

4.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC hostila na hřišti za koupalištěm v neděli celek Valašského Meziříčí. Opavským hráčům se výsledkově nedařilo a Valachům podlehli 2:4.

Třináctka měla střelecké hody, přehrála Vsetín

20.srpna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté SFC věkové kategorie U 13 se ve své letošní premiéře představili proti Vsetínu. Svěřenci trenéra Marcela Klajmona měli nabito ostrými. Výsledek 23:0 svědčí za vše.

Binární opce - Tomáš Nováček a podvod jménem Binatex

4.července » Píše.cz
Možná jste v posledních týdnech zaznamenali sérii podvodných webů, které propagují brokera Binatex. Jedná se o reklamní články o neexistujících obchodnících (např. Jana...

Dvanáctka dokázala zvítězit v Karviné

6.června » SFC Opava
Redakce - Opava – Venkovní zápas na karvinském hřišti byl pro hráče opavské dvanáctky neobyčejným zážitkem. Opavští si totiž mohli vyzkoušet ligové podmínky, přijela je také podpořit řada lidí ze slezské metropole, které svěřenci trenéra Marcela K...

Tato informační stránka o Tomáš Nováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Nováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes