Šárka Nováková

Vztahuje se k

Ostravští ibisi už létají v přírodě

20.ledna » Regiony 24.cz
Mladí ibisi skalní, kteří byli na začátku listopadu převezeni ze Zoo Ostrava na jih Španělska, byli v minulém týdnu vypuštěni do volné přírody.

Mladí ibisi z Ostravy už létají ve Španělsku

20.ledna » Novinky.cz
Mladí ibisi skalní, které pro vypuštění bezplatně poskytla ostravská zoologická zahrada, už létají v přírodě ve Španělsku. Zahrada loni v listopadu dala do záchranného repatriačního projektu tři mláďata ptáků, kteří patří k nejohroženějším druhům ...

Ostravští ibisové už létají ve španělské přírodě

19.ledna » Týden.cz
Mladí ibisi skalní, kteří byli na začátku listopadu převezeni ze Zoo Ostrava na jih Španělska, byli v minulém týdnu vypuštěni do volné přírody.

Mladí ibisi z Ostravy už létají ve Španělsku

19.ledna » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Mladí ibisi skalní, které pro vypuštění bezplatně poskytla ostravská zoologická zahrada, už létají v přírodě ve Španělsku. Zahrada loni v listopadu dala do záchranného...

Na Štěpána přivítali v ostravské zoo letošního půlmilióntého návštěvníka

27.prosince » Novinky.cz
Vznik zoologické zahrady v Ostravě se váže k roku 1948, tenkrát to byl zookoutek s pár běžnými zvířaty. V průběhu let se park rozšířil na zahradu, zvířat přibývalo, zrovna jako výběhů, pavilonů a technického zázemí. Současná zoo je moderní, spojen...

Zoo uvítala půlmiliontého návštěvníka

27.prosince » Ostrava
Ostravská zoologická zahrada zaznamenala na Štědrý den návštěvnický rekord. V tento sváteční den přišlo do zoo 5624 lidí. Zoo připravila pro návštěvníky speciální štědrodenní program včetně dárku pro děti v podobě volného vstupu. Na Štěpána prošel...

Ostravská zoo láká k vánoční návštěvě mimořádnými akcemi

23.prosince » ČRo Ostrava
Ostravská zoologická zahrada bude otevřena po celou dobu nadcházejících vánočních svátků. Lidé mohou přijít na Štědrý den, na Silvestra i na Nový rok. A těšit se mohou i na speciální program, informovala mluvčí Zoo Ostrava Šárka Nováková.

Mládě pandy červené v ostravské zoo uhynulo, mělo málo vyvinuté ledviny

18.prosince » iDNES.cz
Narozením mnoha vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů se letos chlubí Zoologická zahrada v Ostravě. Ale zatímco například téměř půlroční sloní kluk Chandru prospívá, atraktivní mládě pandy červené nedávno uhynulo. Další články k tématu: Pand...

Mládě pandy červené v ostravské zoo uhynulo, mělo málo vyvinuté ledviny

18.prosince » iRegiony Impuls
Narozením mnoha vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů se letos chlubí Zoologická zahrada v Ostravě. Ale zatímco například téměř půlroční sloní kluk Chandru prospívá, atraktivní mládě pandy červené nedávno uhynulo.

Obří pavouk v Zoo Ostrava: nový informačně-interaktivní koutek

5.prosince » Týden.cz
V ostravské zoologické zahradě je k vidění obří pavouk. Jedná se o dřevěný model v nadživotní velikosti, který je součástí nového informačně-interaktivního koutku věnovaného pavoukům.

Novinka u hrochů v ostravské zoo: Ptáci zde létají zcela volně!

5.prosince » tn.cz
Pavilon Tanganika v ostravské zoologické zahradě obývají hroši, krokodýli štítnatí a řada druhů ryb. Nově k nim nyní přibyli i zástupci ptáků – konkrétně hejno leskoptví nádherných, které se v prostoru pavilonu dokonce pohybují úplně volně!

Zoo Ostrava se opět zapojila do záchranného projektu pro puštíky

28.listopadu » Týden.cz
Ostravská zoologická zahrada se letos po tříleté pauze opět zapojila do záchranného repatriačního projektu pro puštíky bělavé, který funguje v Rakousku.
Igor Bareš - Český herec

Tato informační stránka o Šárka Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes