Tomáš Pitr Český podnikatel

Vztahuje se k

Obří e-shop, nebo výrobna autodílů. Česko se stává logistickou základnou pro Čínu

16.října » E15.cz
Přes sto tisíc metrů čtverečních skladů, což odpovídá rozloze šestnácti fotbalových hřišť, si za poslední rok a půl pronajaly čínské firmy v Česku. Majitelé velkých hal teď jednají s Číňany o dalších velkých transakcích, ukazuje zpráva poradenské ...

Diag Human chce po Česku v arbitráži nových 800 milionů dolarů

16.října » E15.cz
Firma Diag Human Čechošvýcara Josefa Šťávy má pro vládu, jež vzejde z nadcházejících voleb, přichystaný „dárek“ na uvítanou. O nové arbitráži, v níž po České republice požaduje 800 milionů dolarů, informoval server HlídacíPes.

Automobilka Tesla nestíhá výrobu Modelu 3, přesto propouští své zaměstnance

15.října » E15.cz
Řadu zaměstnanců Tesly minulý týden nečekala příjemná zpráva. Firma se rozhodla jak ze svého sídla v kalifornském Palo Altu, tak z továrny z Fremontu, propustit několik stovek zaměstnanců.

Skupina advokátů a poradců nakupuje reality. Chystá investice za miliardu

15.října » E15.cz
Nový investor ICP Capital Partners začal nakupovat nemovitosti, které jsou nezajímavé pro velké a drahé pro malé hráče. První akvizici na cestě za miliardovým portfoliem už udělal.

Počet obětí po výbuchu nákladního vozidla v Mogadišu stoupl na osmdesát pět

15.října » E15.cz
Počet mrtvých po sobotních útocích v somálské metropoli Mogadišu vystoupil na 85. Desítky dalších lidí zůstávají se zraněním v nemocnici. Nejvážnější byl výbuch nákladního vozidla, k němuž se později přidal další útok.

Chystá KLDR další raketový test? S jejími zástupci bude jednat šéfka ruské horní komory

14.října » E15.cz
Předsedkyně horní komory ruského parlamentu Valentina Matvijenková bude v pondělí v Petrohradě jednat se zástupci severokorejského a jihokorejského parlamentu. Moskva se domnívá, že Severní Korea chystá další raketový test.

Chystá Severní Korea další raketový test? S jejími zástupci bude jednat ruská předsedkyně

14.října » E15.cz
Předsedkyně horní komory ruského parlamentu Valentina Matvijenková bude v pondělí v Petrohradě jednat se zástupci severokorejského a jihokorejského parlamentu. Moskva se domnívá, že Severní Korea chystá další raketový test.

Bilance: Zbohatnout bylo snazší jen za tulipánové horečky. Kdo koupil bitcoin za pár tisíc, má na byt

14.října » E15.cz
Cena bitcoinu letos překonává rekordy, od počátku roku vzrostla více než pětkrát. V posledních týdnech se v průměru pohybuje kolem pěti tisíc dolarů za jeden bitcoin. Taková míra zhodnocení ale vyvolává řadu otázek. Na čem je úspěch kryptoměn zalo...

Máslo bylo nedoceněné, říká farmářka ze slovensko-českého pomezí. Podívejte se, jak se tradičně stlouká

13.října » Agris
Máslo se nevyrábí jen v průmyslových mlékárnách, ale sem tam lze nalézt i místa, kde se stále dělá po domácku. V máselnici z mléka od krávy z chléva na dvoře.

Češi postavili továrnu na recyklaci pneumatik v Londýně, projekt vyšel na miliony eur

13.října » E15.cz
Frýdeckomístecká společnost Hedviga dokončila v Londýně stavbu továrny PTR 1000 na zpracování starých pneumatik a dalšího odpadu. V těchto dnech najíždí zkušební provoz. Do projektu postaveného za čtyři miliony eur vložilo peníze více než dvacet b...

Retro: Někdo se dívá a poslouchá

23.září » Outsider Media
Máme ještě vůbec nějaké soukromí? To je téměř paranoidní otázka a většina občanů si brutální vlomení do svého soukromí nepřipouští.

Krize začala v USA. Přesto se z ní dostaly lépe než eurozóna

21.září » Forum24
Jak je možné, že eurozóna zaostávala od počátku světové (zejména euro‑americké) hospodářské krize až do současnosti za výkonností Spojených států? Teprve podle současných krátkodobých prognóz Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) ...

Tato informační stránka o Tomáš Pitr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pitr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes