Zdenek Sendler

Vztahuje se k

Olomouc: Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora?

9.prosince » ParlamentniListy.cz
S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města. K územní studii, která může do budoucna změnit podobou Smetanových sadů a Výstaviště Flora Olomouc, se nyní vede diskuse.

Územní studie Výstaviště Flora Olomouc

6.prosince » Olomouc
Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora? S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města.

Jak by mohlo v budoucnu vypadat Výstaviště Flora? Město si nechalo zpracovat studii

4.listopadu » Olomoucká Drbna
Olomoucká radnice si nechala zpracovat studii budoucí podoby areálu Výstaviště Flora, jehož součástí jsou kromě výstavnických pavilónů i rozsáhlé parky obepínající historické centrum Olomouce. Studie se bude týkat území o rozloze přibližně sedmi h...

Keltský kruh: Hřbitov v krajinářském parku

26.října » asb-portal.cz
Místo můžeme nazývat krajinářským parkem se hřbitovem nebo hřbitovem v krajinářském parku. Vznikl v harmonické symbióze prostředí, lidí a myšlenek.

Obnova Palackého náměstí nabídne hřiště i parkoviště

25.září » Brněnský deník
Brno - Nové dětské hřiště, parkovací místa pro dvacet aut i zkrášlení prostoru před řečkovickým kostelem svatého Vavřince slibuje projekt revitalizace Palackého náměstí, o kterém Brněnský deník Rovnost už dříve informoval.

Rodinný dům „Posed“

17.května » Stavebnictvi3000.cz
Rodinný dům „POSED” Opouštím zemi, do které se navracím, navracím se do země, kterou opouštím, já opouštím zemi, já se navracím k zemi, já opouštím, já se vracím... Bolek Polívka – Šašek a královna (volně) Rok 2009 – Čerstvě vykolíkované pole, síť...

Park při Mendlově náměstí ozdobí kvetoucí třešně. Lidé ocení i záchody

2.března » Brněnský deník
Brno – Čerstvou kávou či posezením pod kvetoucími třešněmi si zpříjemní lidé v budoucnu čekání na hromadnou dopravu na Mendlově náměstí v Brně. Mezi na náměstí navazujícími ulicemi Veletržní a Výstavní se chystá radnice Brna-středu upravit park. J...

V Řečkovicích plánují změnit park. Doplní ho lavičky i hřiště pro děti

9.listopadu » Brněnský deník
Brno - Na nově opravený park se mohou těšit lidé v brněnských Řečkovicích. Místní radnice už má plán, jak přestaví Palackého náměstí, jehož součástí park je. „Na začátku příštího roku začneme pracovat na projektové dokumentaci. S přeměnou náměstí ...

Praha chce oživit vrch Vítkov, lidi by mohl přivézt vlak nebo výtah

7.listopadu » iRegiony Impuls
Praha se rozhodla oživit vrch Vítkov. Za tři roky se mají stavět nové cesty, promenáda s vodními prvky či amfiteátr. Ve hře je ale také výtah a železniční zastávka, kterou prosazuje Praha 8.

Park Komenského ve Zlíně získal cenění Park desetiletí

3.listopadu » Praha Press
Zdařilá realizace PSG, Park Komenského ve Zlíně, získal další ocenění. Vyhrál celorepublikovou soutěž a stal se Parkem desetiletí.

Tato informační stránka o Zdenek Sendler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenek Sendler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes