Zdenek Sendler

Vztahuje se k

Jarní Flora Olomouc bude ve znamení první výstavy květin

21.března » Týden.cz
Ve znamení oslav 60 let od první velké přehlídky květin v Olomouci bude letošní jarní etapa mezinárodní květinové výstavy Flora. Olomoucké Výstaviště Flora ji bude hostit od 26. do 29. dubna.

Flora slaví 60! Jarní etapu bude provázet symbolika narozeninové kytice

20.března » Olomoucká Drbna
Soudobé principy floristické tvorby, práce s prostorem a energií, důraz kladený na světlo, zvuk, teatrálnost. Novodobé pojetí expozice předvede jarní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2018. Ta se veřejnosti...

V Dolních Břežanech mají hřbitov v neobvyklém stylu

30.ledna » Novinky.cz
To, že hřbitov nemusí vždy na pozůstalé působit depresivním dojmem, dokazuje kruhový hřbitov v Dolních Břežanech, který je zároveň součástí okolní krajiny. Kruhová zeď a dvojité lipové stromořadí ve tvaru kříže připomínají keltskou symboliku, kter...

Olomouc: Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora?

9.prosince » ParlamentniListy.cz
S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města. K územní studii, která může do budoucna změnit podobou Smetanových sadů a Výstaviště Flora Olomouc, se nyní vede diskuse.

Územní studie Výstaviště Flora Olomouc

6.prosince » Olomouc
Jak může v budoucnu vypadat olomoucké výstaviště Flora? S konceptem řešení územní studie v rámci zpracovávání se seznámila veřejnost i rada města.

Jak by mohlo v budoucnu vypadat Výstaviště Flora? Město si nechalo zpracovat studii

4.listopadu » Olomoucká Drbna
Olomoucká radnice si nechala zpracovat studii budoucí podoby areálu Výstaviště Flora, jehož součástí jsou kromě výstavnických pavilónů i rozsáhlé parky obepínající historické centrum Olomouce. Studie se bude týkat území o rozloze přibližně sedmi h...

Keltský kruh: Hřbitov v krajinářském parku

26.října » asb-portal.cz
Místo můžeme nazývat krajinářským parkem se hřbitovem nebo hřbitovem v krajinářském parku. Vznikl v harmonické symbióze prostředí, lidí a myšlenek.

Obnova Palackého náměstí nabídne hřiště i parkoviště

25.září » Brněnský deník
Brno - Nové dětské hřiště, parkovací místa pro dvacet aut i zkrášlení prostoru před řečkovickým kostelem svatého Vavřince slibuje projekt revitalizace Palackého náměstí, o kterém Brněnský deník Rovnost už dříve informoval.

Rodinný dům „Posed“

17.května » Stavebnictvi3000.cz
Rodinný dům „POSED” Opouštím zemi, do které se navracím, navracím se do země, kterou opouštím, já opouštím zemi, já se navracím k zemi, já opouštím, já se vracím... Bolek Polívka – Šašek a královna (volně) Rok 2009 – Čerstvě vykolíkované pole, síť...

Tato informační stránka o Zdenek Sendler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenek Sendler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes